Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Mi okozhat nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi okozhat nálatok elhidegülést a barátnőtöktől?

Figyelt kérdés
2017. máj. 23. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:

nálam az okozott, amikor baromira nem értékelte amit teszek érte, csak a rinyálást és a hisztit kaptam, még az után is, hogy elismertem, hogy nem értékel semmit...


tehát úgy értem, hogy igyekszem úgy alakítom, hogy boldog legyen, erre minden úgy alakul, max 1-2 dolog nem és az 1-2 dolgon volt fennakadva, nem azon amit tettem érte...

azaz 1-2 dolog jóval apróbb volt, mint a többi, de ő akkor is inkább arra koncentrált, hogy rinyálhasson :D nők... :D


24F

2017. máj. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A beszélgetés hiánya mindenképpen. Sajnos a szürke hétköznapok általában nem sok beszédtémát szolgáltatnak, de azért napi megdumálnivaló mindig akad, ha az ember tényleg kommunikálni szeretne. Nagyon hülye érzés, amikor ülünk egymással szemben pl. az asztalnál kaja közben, és egyikünknek sincs semmi mondandója, csak a "csend beszél" vagy a légy zümmög. Az ilyen állapot már előrevetíti a kapcsolat haldoklását, esetleg végét is.
2017. máj. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha bezár a fagyasztóba.
2017. máj. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanaz ami a lányoknál az elhidegülést a férfiaktól
2017. máj. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Heart of Darkness ***** válasza:
Leginkább olyan érzelmi dolgok, mint a törődés/odafigyelés hiánya.
2017. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!