Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Mi az az ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi az az ajándék aminek a legjobban örültök a barátnőtöktől?

Figyelt kérdés

Ajandékötleteket keresek. Szex alap, hogy lesz kis extrával, de ezen kívül minek örültök legjobban?

Max. 10 ezer forintig



2016. nov. 21. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Aminek hasznát veszem és fogyóeszköz. Ruha kizárva.
2016. nov. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A barátnőm társasága, szerelme, kedvessége. Annál nagyobb ajándék nincs.
2016. nov. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Blade Bone ***** válasza:
Egy szatyor tűzijáték, petárda, hogy legalább a szilveszter is jól teljen. Valami kis program, amin lehet nevetni is, mondjuk elmenni valamerre megnézni a karácsonyi dekorációkat. Táncolni esetleg.
2016. nov. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem szeretek ajándékot kapni, valamiért kellemetlennek érzem, de kielemezve a gyerekkoromat amikor még egy biciklim sem volt, lehet csak hozzászoktam ehhez.


De speciel a ruha szerintem teljesen jó, egy jobban szabott ing, vagy egy sapka+ sál.

Tavaly karácsonykor voltam életemben a legboldogabb, mert végre senki nem pazarolt pénzt felesleges dolgokra, ugyhogy nem voltak szürreális elvárásaik, h mennyire kellene örülnöm neki.


De mondom, én fura vagyok.


22/f

2016. nov. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Eleinte én is gondban voltam, hogy mit vegyek. Mivel ő imád számítógépezni, ezért vettem neki egy nagyon szuper gamer egeret... nagyon oda meg vissza volt érte! És tényleg jó minőségü, nem valami gagyi. ( [link]


Aztán ahogy teltek az évek, már nem tudtam mit vehetnék neki, meg is beszéltük, hogy semmit ne vegyek, ha veszek neki egy doboz cigit meg valami finomat készítek mellé, neki az tökéletes. :)

Ennyi.. néha még becsúszik mellé egy parfüm vagy egy jópofa póló.

2016. nov. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Annak a határtalan rajongásnak, szenvedélynek, szeretetnek, amit egy igazi barátnő tud nyújtani. Nem kell pénzt költeni. De ez csak az én véleményem. :)
2016. nov. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocsi az offert de en is hatalmas bajban vagyok :D majd irj hogy mi lett a vege :D
2016. nov. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Boboooo90 ***** válasza:

egy jó füstös whisky pl: [link]


néha pont 10 ezer

2016. nov. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
27%

Annyira nem értem ezeket a kérdéseket.... Én pl megcsináltam a pasimnak a kedvenc autójának a modelljét saját kezűleg, imádta, de mennyire vagy ettől előrébb, ha a te pasid mondjuk utálja az autókat? :D

Neked kéne ismerned a párodat, hogy miket szeret.

2016. nov. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 János Gilján ***** válasza:

Hát én egy IHI VF34-es golyóscsapágyas turbónak örülnék a legjobban, ez ezerből ki is jön: [link]


Amúgy meg nem ismerjük a párodat, így sajnos fogalmunk sincs, hogy minek örülne...

2016. nov. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!