Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lépjek ha egy barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lépjek ha egy barátnőm öccse nagyon megtetszett az internetes képei alapján?

Figyelt kérdés
Őt nem ismerem, csak a barátnőmet ugye, és nem szeretnék tolakodó lenni, de annyira megtetszett ez a srác, hogy mindenképp szeretném vele felvenni a kapcsolatot. Szerintetek hogy érdemes egy ilyen kapcsolatot kezdeményezni? Jelöljem be? Írjak neki? vagy instagramon lájkoljam valami képét? az nem ciki? Vagy a barátnőmnél érdeklődjek? Szerintem senki nem szereti, ha az öccsére kiveti valaki a hálóját. nagyon gyerekes kérdés, de pont azért tettem fel, mert nem tudom mit tegyek:)
2017. máj. 12. 11:46
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hmmmm....de van ilyen hobbija..a fotózás:D kezdjek el fotózni?:DD
2017. máj. 12. 14:11
 12/18 anonim ***** válasza:

A fotózás az jó!


Mondd a barátnődnek, hogy tervezitek eladni a házat és kellene egy pár profi fotó a hirdetéshez.

2017. máj. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hehehe:D már most elröhögtem magam ezen, aztán tudod, még eladni is segít anyámék feje fölül a házat:DDD
2017. máj. 12. 14:14
 14/18 anonim ***** válasza:
Nővérem körmös, sok barátnője megy hozzá. Néhányan mondogatják neki, hogy bejövök nekik, nekem pedig igazából jól esik. Ha valamelyik nekem is bejönne, tuti belemennék a dologba. Nővérem tök magától mondogatja, hogy megint "dicsértek" nála. Szerintem semmi kivetnivaló nincs abban, ha megkérdezed barátnődet. Az öcsi tuti tudni fogja, de max nem lesz semmit.. na bumm.
2017. máj. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hát végül is neked van igazad! nem kell ezen görcsölni, meg kell mondani a barátnőmnek, hogy tetszik az öccse, persze nem kell egyből felajánlani magam, csak úgy érdeklődni, hogy ha az öccse is szeretne esetleg beszélgetni, akkor szívesen fogadom a levelét:)
2017. máj. 12. 15:13
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell jelölgetni, lájkolni meg a jobb kezeddel vakarni a bal füledet, egyszerűen mondd meg a barátnődnek, hogy tetszik az öccse. Erre - ha vagytok annyira jóban - valószínűleg elmondja, hogy van-e valakije a tesójának, nyitott-e ismerkedni. Meg talán azt is meg tudja ítélni, bejönnél-e a srácnak. Ha meg kiderül, hogy foglalt, akkor sincs semmi gond, nem kötelező találkozni vele.
2017. máj. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utolsó, éjszaka gondolkodtam, és pontosan erre jutottam! Ez a legtisztább, még akkor is ha a barátnőm elkottyantja neki, mert valljuk be, el fogja mondani neki valószínűleg, de akkor mi van? nem bűn, ha megtetszik valaki nem?
2017. máj. 13. 11:05
 18/18 A kérdező kommentje:
meg ez még szerintem nincs a futok utána kategóriában
2017. máj. 13. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!