Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lépjek ha egy barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lépjek ha egy barátnőm öccse nagyon megtetszett az internetes képei alapján?

Figyelt kérdés
Őt nem ismerem, csak a barátnőmet ugye, és nem szeretnék tolakodó lenni, de annyira megtetszett ez a srác, hogy mindenképp szeretném vele felvenni a kapcsolatot. Szerintetek hogy érdemes egy ilyen kapcsolatot kezdeményezni? Jelöljem be? Írjak neki? vagy instagramon lájkoljam valami képét? az nem ciki? Vagy a barátnőmnél érdeklődjek? Szerintem senki nem szereti, ha az öccsére kiveti valaki a hálóját. nagyon gyerekes kérdés, de pont azért tettem fel, mert nem tudom mit tegyek:)
2017. máj. 12. 11:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Ez itt a "felnőtt párkapcsolatok".
2017. máj. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Kösz nagyokos, minek írsz akkor? ja hogy mégse vagy olyan okos?
2017. máj. 12. 11:55
 3/18 A kérdező kommentje:
te majd eldöntöd mi a felnőtt meg mi a gyerek kategória mi? idióta
2017. máj. 12. 11:55
 4/18 anonim ***** válasza:
Sztem próbálkozz , én ha szeretnék elérni valamit akkor teszek érte:)
2017. máj. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi most nagyon sokat segítettél, hogy tegyek érte..de mit, hogy ne legyen ciki? :)
2017. máj. 12. 12:50
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Rendezz bulit és hívd meg a barátnődet az öccsével együtt, de hogy ne legyen feltűnő, másik barátnőidnek is mondd, hogyha van kedvük, hozhatják a testvérüket is.
2017. máj. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mennyire vagy bizalmas kapcsolatban a barátnőddel?


Egyszer amikor találkoztok a barátnőddel, akkor kérdezd meg tőle, hogy ,,neked egyébként hány testvéred is van?" És megházasodtak már? kérdéseket... ebből azt is megtudhatod hogy kapcsolatban vannak-e...

Ha nincsenek, akkor megint csak az a kérdés, mennyire vagy bizalmas kapcsolatban a barátnőddel, mert ezután következik az őszinteség: láttál a facebookon egy ugyanilyen vezetéknevű srácot, mint az ő vezetékneve, és az az ő testvére-e, mert nagyon megtetszett.

Szó szót követhet ezután...

2017. máj. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Bocsánat többesszámban írtam, de nyilván arra az egyre vonatkozik, mert téged az az egy érdekel.
2017. máj. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hú ezek nagyon jó ötletek!!! :)) Köszönöm!! nem vagyunk már olyan szoros kapcsolatban azzal a barátnőmmel, gimiben volt évfolyamtársam, de jóban voltunk. A bulit nem biztos, hogy meg tudom szervezni, úgy hogy a tesója is eljöjjön, de az jó ötlet, hogy a barátnőmmel valahogy találkozom a régi idők emlékére, és a tesójáról kikérdezem diszkréten, burkoltan...bár ettől még nem biztos, hogy rögtön odakerülök az öccséhez, de...hátha
2017. máj. 12. 13:11
 10/18 anonim ***** válasza:

Mondd csak az öccse nem ért véletlenül a számítógéphez, routerhez, kapálógéphez vagy hurkatöltőhöz?


A tiéd pont most romlott el és nagyon hálás lennél ha segítene :)

2017. máj. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!