Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Mi tetszene nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi tetszene nektek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Lányok, tudnátok mondani olyan mondatokat ami tetszik nektek ha egy fiu mondaná, ami zavarba tudna hozni, amitől lelkesednél és büszke lennél, amitől mosolyognál, vagy épp úgy meghatna hogy egy csepp könny is lenne. Köszönöm
2017. ápr. 22. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

1. Akarlak. (ez a legszexibb szó, amit el tudok képzelni, engem beindít.)


2. Fontos lettél nekem. (ez meg olyan megható, nem nyálas, hanem komoly, kifejezi, hogy sokat jelentek neki, és szeret.)

2017. ápr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Na es szep vagy csunya fiu mondja? Mert az am itt a lenyeg.
2017. ápr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2. Mindenkinek más izlése van. Ami nekem szép, neked csuna / forditva. De mondjuk azt hogy Szép.
2017. ápr. 22. 12:20
 4/9 anonim ***** válasza:

"Jó melletted "

Ez nekem nagyon tetszett, egyszerű, őszinte és közvetlen. Sokszor pont az a jó amire gondolsz, nem kell feltétlenül a megnyerőség miatt mást mondani, olyat mondjál amit ő kivált belőled.

2017. ápr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

""Tudod, ahogy egyre jobban megismersz valakit, minden kulso tulajdonsaga aprankent elhalvanyul. Nem fog szamitani milyen szinu a haja, milyen magas, idovel a masik lelket figyeled nem a kulsejet. Ezert szoktak azt mondani hogy igazan a masik ember belsojebe szeretunk bele, a kulso utan vagyakozhatunk hogy milyen szep, milyen formas, tetszet a szeme, az arca, de ezeket csak a szemunkel szeretjuk nem a szivunkel. Mikor igazan megismersz valakit idovel mindne kulso hianyosagga es hibaja eltunik, ez lenne a szeretet lenyege, a tökeletlensegek mögött meglatni valakiben az igazi szepseget. Idovel rajovunk hogy az eletben nem fontos a penz, a hatalom, az hogy mid van, hanem az hogy legyen valaki melleted akit szerethetsz es o is teged. Es amit meg szeretnek hozza fuzni az az hogy nagyon jol erzem magam melleted. ""


Ez igy mennyi szép, vagy tul sok lenne ? 2 heti kapcsolat után

2017. ápr. 22. 12:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt en a helyedben nem publikalnam kerdezo.
2017. ápr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Féltelek.

(Nekem egyszer ezt mondta egy férfi,sirva fakadtam....)

2017. ápr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2 heti kapcsolat után elég hiteltelen, kb olyan ez a levél mintha egy fél életet leéltetek volna együtt.
2017. ápr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez túl sok 2 hét után ...
2017. ápr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!