Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek mi tetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi tetszene ilyen helyzetben? Többi alant.

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy a szemezés már megvolt. Ti ott ültök/álltok/vagytok csapatban (mert ugye mindig abban vagytok), odamegy a srác, kölcsönös szimpátia megvan. Milyen szituációt képzelnétek el ezután?
2012. jún. 14. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
ahány ember annyi féle:)
2012. jún. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Csapatban?

Jól kinevetik. Egyes számú szabály: csapathoz soha ne közelíts!

Lesd meg, mikor van egyedül.

2012. jún. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van.Akkor menj ha egyedül van.
2012. jún. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tényleg ne gyere, ha mások is ott vannak, az tök cinkes.


És ha már egyedül vagyok és valóban szóba elegyedtünk és valóban kölcsönös a szimpátia, elkérheted a számom/e-mail címem és férfiasan távozz.


Minél többet tudok az első találkozás után, annál kevésbé izgalmas a folytatás.

2012. jún. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Audrey007 válasza:
akkor menj ha egyedül van és kezdj el vele beszélgetni és nevettesd meg :) de ne légy zavarban mert azt azonnal kiszúrják :)
2012. jún. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ááá én egyszer kihasználhattam volna hogy egyedül van a kiszemeltem,de nem akartam ott hagyni a saját csapatomat,annyira megbántam hogy hihetetlen,szóval komám MENNY ODA mert nem sok másik esély lesz erre =tapasztalat 15/F
2012. jún. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

MENJ , a Menny=az a hely, ahol Isten lakik vagy mi

tanuljál már meg írni , Kisapám :/

2012. jún. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tinik vagytok, akkor menj oda akkor is, ha csapatostul vannak. Köszönj, és kérdezd meg, hogy van-e 1 perce rád, és hívd félre. Az élet rövid, nem szabad, hogy a kudarctól való félelem miatt ne lépj.


A csapat többi tagja csak irigységből próbál ilyenkor kicikizni, mert nem őket szólítod le, akkor a másiknak se jöjjön össze. Ilyenek a nagy "csajos öribari" kapcsolatok.

2012. jún. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!