Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ilyen helyzetben mégis elcsábítani?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám, akinek úgy másfél hónapja bevallottam, hogy nagyon odáig vagyok érte. Ő szépen udvariasan megköszönte a dolgot, mondván hogy ő egynelőre nem "úgy néz rám", de még ki tudja hogy alakul. Szeretném, ha a "ki tudja hogyan alakul" oldalára billenne a mérleg. Szerintem nincs gond sem a külsőmmel, sem a viselkedésemmel, hacsak nem azzal, hogy talán túlságosan "kiadtam magam"... Fiúk, férfiak, ilyen helyzetben hogyan tudna hatni rátok mégis egy lány?
2017. ápr. 17. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha tetszel neki akkor jól alakul majd, ha nem tetszel neki akkor sehogy nem alakul. Egyenlőre mindent csinálj úgy mint eddig, felesleges elkezdeni játszmázni.
2017. ápr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is maradj olyannak mint eddig. Ha tényleg kellesz neki akkor így is kelleni fogsz, nem kell még ráadni egy lapáttal.
2017. ápr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszel neki, akkor később sem fogsz. Fogadd el a döntését :)
2017. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Óóóóó, már vártam a beszólást :)... Az a helyzet, hogy nekem rendszeresen tetszettek meg idővel olyan pasik, akiket eleinte észre sem vettem. Sőt, igazából azt hiszem, hogy leginkább ez lehet a jellemző. Hogy egyszer csak észreveszel valakit, akit addig nem vettél észre. Különben nem adnánk semmi témát a "szerelem első látásra" mellett kardoskodóknak, nem igaz? :) Többiek, köszönöm a válaszokat, látom az értelmét annak, amit mondtok, de ha van még valaki akinek van hasonló téren tapasztalata, tök szívesen elolvasnám!
2017. ápr. 17. 20:42
 5/13 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy rám, vagy másra hogyan tudna hatni valaki. Az a lényeg, hogy te hogyan tudsz hatni rá. Mi ezt innen nem tudjuk.

Esetleg ha már így bevallottad neki, hogy érdeklődsz, akkor hívd el közös programokra, beszélgessetek, ilyesmi. Ne nyomulj, mert az szánalmas (szerintem), de egy ismerkedésből bármi lehet.

Ja, és ne add elő a titokzatos/királylány/hűdemenő szerepeket, mert az taszító. Add magadat, aztán ha ez megtetszik neki, akkor jól alakulhatnak a dolgok.

2017. ápr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Pedig nagyon is szerencsés vagy, hogy nem bunkón pattintott le valaki. Manapság csoda. Ne hozd magad kényes helyzetbe. Nem jössz be neki, de kedvel annyira, hogy nem akart megbántani.


Mindenesetre, ha nem törődsz vele és megis bejössz neki, akkor rádmozdulhat.

2017. ápr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szia utolsó! Köszi szépen, hát nagyjából ezt csinálom, szervezem a közös programokat ezerrel, amire ő persz jön mindig, bár igazából fogalmam sincs, hogy minek, mert sosem történik semmi, azon kívül, hogy végtelenül kedves és udvarias velem. Bár ne lenne olyan udvarias... A titokzatos/királylány/hűdemenő -t egyszerre nem szabad játszani, vagy egyenként is tilos :D ? igazából mindegyik tudok én is lenni, meg nem is :D ... de azt hiszem, hogy a kedvéért én sem kifejezetten játszom el egyiket sem, csak éppen amelyik jön... Alapvetően igyekszem magamat nem megjátszani előtte, túl sok értelme nem is lenne, annál is inkább mert velem szemben ül, és egy pillantásából is azt érzem, mintha a vesémbe látna...
2017. ápr. 17. 21:32
 8/13 anonim ***** válasza:
Próbálj vele többet beszélgetni, (de persze ne nyomulj) hátha többet megtudsz arról, hogy miért nem "úgy néz rád". Lehet, hogy épp alkulóban van más, vagy éppen még nincs túl az előzőn, ezek is benne lehetnek a pakliban.
2017. ápr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A szándékos "álarcokra" gondoltam. Nyilván ha te alapjáraton is titokzatos/királylány/hűdemenő típus vagy, akkor az önmagában nem baj. De ha csak erősen rájátszol..az szerintem kellemetlen.

Egy idő után majd kiderül, hogy tetszel-e neki, illetve hogy akar-e tőled komolyabbat a haverságon kívül. Ha nagyon jófej, akkor valamennyi idő után úgyis elmondja, hogy mi a helyzet, akkor is, ha esetleg az nem kedvező a te szempontodból.

Addig meg kitartást!

2017. ápr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az előző, az nem az utolsónak szólt, hanem az előtte levőnek. Szóval a mostani utolsónak: köszönöm. Tényleg úgy nézett ki, hogy nem jövök be neki, de... akkor mi a nyavalyának kellett neki (többször is) megpendítenie, azt a bizonyos 'ki tudja, hogy hogyan fog alakulni'-t . És azóta pedig jön mindenfele, ha hívom, csak éppen nem lép semmit, én meg megint nem, nyilván ... Szerintem ez több annál, mint hogy 'nem akart bunkó lenni'... Persze én belülről ezt nem láthatom tisztán...
2017. ápr. 17. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!