Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet elcsábítani valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elcsábítani valakit akinek barátnője van?

Figyelt kérdés

Jóban vagyok a fiúval, de mire jobban megismertem és rájöttem, hogy többet szeretnék, addigra barátnője lett. Tudom nem szép dolog elcsábítani valakit akinek már van valakije, de nem tudom elfelejteni őt, főleg, hogy egy szakra járunk és gyakran látom. Mit csináljak, hogy felfigyeljen rám?


19/l



2017. ápr. 17. 14:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Semmit, mert utána te leszel a legjobban megsértődve, amikor hozzád hasonló gondolkodású kis ribizlik kezdenek feltűnni körülötte.
2017. ápr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Látszik, hogy te nem voltál ilyen helyzetben, különben nem rendeznéd le ennyivel.
2017. ápr. 17. 15:17
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Hát először is meg kell szabadulnod a gerincedtől...

pipa?

2017. ápr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, nem tudom, hogy miért kellett leugatnod az első válaszolót. Azért mert nem veled ért egyet? Ezért?

Nyugi, én se veled értek egyet.


Sehogy nem lehet elcsábítani, mert ha közöttük már van egy elég erős kapocs, akkor te azt bizony fel nem tudod törni.


Az esetedhez: késő bánat, eb gondolat. Felejtsd el, és keress valaki mást.

Egyébként tudatosan akarod magadat szembe köpni a viselkedéseddel? "Tudom nem szép dolog elcsábítani valakit akinek már van valakije..." vs "Hogy lehet elcsábítani valakit akinek barátnője van?"

2017. ápr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%

1 Ha szeretik egymást, és erős a kapcsolatuk, a fejed tetejére is állhatsz, akkor sem fogsz kelleni neki.

2 Az ilyen "mit tegyek, hogy felfigyeljen rám" szintű kérdések egyenlőek számomra azzal hogy "nincs önálló akaratom, személyiségem, önbizalmam, szóval adjatok tanácsot, hogyan legyen rbanc, mert mást nem tudok letenni az asztalra". Ha te kellenél neki, akkor semmit sem kéne másképp tenned, nem lenne szükség taktikázásra, praktikákra, hogy keresse a társaságodat. Mivel ez nem így van...nos, rakd össze.

3 Tegyük fel, hogy valami folytán sikerülne is a dolog. Például azért, mert a srácnak csak az számít, hogy minél több lyukba márthassa bele azt a bizonyost...komolyan annyira becsülöd magad, hogy olyannal kezdj, aki az első adandó alkalommal lecserél? Várj, gondolom te MÁS vagy, és jobb, és szebb, és különlegesebb, ezért megérdemled, és megtartod. Ebben az esetben visszautalnék a 2es pontra.

2017. ápr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
31%

Mondjuk egyenesen mondd meg neki, hogy téged nem zavar, hogy barátnője van, ha egy laza szexre vágyik, keressen bátran.

Ez sem lenne kínosabb,,mint a többi lehetőség, és ha srác vevő a dologra, akkor felesleges tovább ragozni.

2017. ápr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
30%

Szia:)

Finoman, de próbálkozzál határozottan. Éreztesd, hogy vannak felé érzései.

Az itteni okoskodókkal ne foglalkozzál. A kapcsolatok jönnek mennek. Attól, hogy most ép van egy lány, az semmit nem jelent. Nem azt jelenti, hogy a pasi, örök életére rabláncon van a csajnál. Egy értelmes, céltudatos nő, megszerzi azt amire szüksége van. Az már a másik nőn múlik, meg tudja-é tartani magának. Nem? Akkor tiéd a pasi. Nincs ebbe semmi rossz. Az élet így működik. Én is fogtam a nőt és vittem a férje mellől. Nem tudja megtartani, akkor minek neki?

2017. ápr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Igazatok van, ezért is írtam, hogy tudom, hogy nem szép dolog. Egy részem békén is hagyná, a másik viszont nem akarja elengedni. Nehéz, de kénytelen leszek továbblépni. Köszönöm a válaszokat :)
2017. ápr. 17. 15:51
 9/20 A kérdező kommentje:
7-es, pont ezt mondta a másik felem ami nem akarja elengedni a srácot. Örülök neki, hogy leírtad a véleményed :)
2017. ápr. 17. 15:52
 10/20 anonim ***** válasza:
89%

5-ösnek meg a többieknek igaza van, legfőképpen sehogy! Egyrészt mert ez undorító, aljas húzás plusz ha a barátnőjével a kapcsolat erős és szeretik egymást, akkor ha a segged a földhöz csapod sem fog összejönni. Van épp rég szingli srác, olyannal próbálkozz és ne másét akard lenyúlni. Na meg ha mégis belemenne a srác, akkor annyit is ér és téged is az első adandó alkalommal lecserél..

Mondjuk igen úgyis fel lehet fogni az eletet, mint a 7es, hogy mindnekin átgázolunk és csak nekünk legyen jó, másoknak szándékosan ártunk, de ez szimplan gusztustalan. Mi az, hogy azért mert most van barátnője nem jelent semmit?! Már hogyne jelentene?!! Lehet hogy neked semmit nem jelent, ha van egy kapcsolatod és konkrétan csak azért tartod a nőt, hogy legyen akit megdugni aztán varod mikor szedheted el más nőjét vagy mikor cserélheted le a tiedet egy jobbra, de hála istennek nem viselkedik mindenki ilyen patkány módon!! Úgyhogy az lenne az alap, hogyha tudom, hogy a másiknak férje/barátja vagy felesége/barátnője van, akkor messziről elkerülöm és nem próbálom szándékosan szétdúlni a kapcsolatát/házasságát!

2017. ápr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!