Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet elcsábítani valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elcsábítani valakit akinek barátnője van?

Figyelt kérdés

Jóban vagyok a fiúval, de mire jobban megismertem és rájöttem, hogy többet szeretnék, addigra barátnője lett. Tudom nem szép dolog elcsábítani valakit akinek már van valakije, de nem tudom elfelejteni őt, főleg, hogy egy szakra járunk és gyakran látom. Mit csináljak, hogy felfigyeljen rám?


19/l



2017. ápr. 17. 14:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
En jot nevettem egy ilyen lanyon, aki probalkozott a baratomnal. Sot.. egyutt nevettunk rajta :)
2017. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%
10-es mondhatod a 7-esnek ezt amit mondasz. Pszichopata hajlam! Nem ismer határokat nincsenek neki akadályok csak a célja! En a helyedben kedves kérdező nem kezelnék le a 7-es válaszadóval. Sosem tudtam felfogni, hogy miert akkor kell valaki ha már foglalt! Hiteltelen lenne a nagyszüleim, szüleim szavai azok utan hogy amikor nekem sem volt senkim azt mondtak van annyi nő van, mint hal a vízben, és ez igy is van! Ne tönkretenni akarj valamit, hanem fogadd el hogy erről lecsúsztál, elcseszt€d! Majd lesz más!
2017. ápr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat az elején a legintenzívebb. Semmi esélyed sincs.
2017. ápr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Szerintem hagyd a fenébe. Tudom, eleinte fáj. De gondolj bele.. ha szereti a barátnőjét, nem fogja otthagyni érted és szenvedni fogsz az elutasítástól. Ha csak egyszer félrelép veled, akkor meg attól szenvedsz majd, hogy utána visszamegy a másikhoz, ráadásul te leszel a k**va a világ szemében. Arról nem is beszélve, ha őt megcsalja, akkor veled is megtenné hasonló helyzetben. És ha veled járna, te se örülnél annak, ha egy másik lány bepróbálkozna nála. Amúgy meg nagyon fiatal vagy még, biztos lesz majd másik, aki jobban fog tetszeni, és kis szerencsével egyedülálló lesz.
2017. ápr. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

12/ Igazad van, annyi nő van:)

A 7-es vagyok. Na és mit kezdtem volna azzal a sok nővel, ha csak egyet tudok szeretni? Biztos vannak olyanok, akiknek mindegy, csak nő legyen. Miért, csak egy nőt akartam volna és miért nem azt, akit szerettem? Igen is, próbálja meg a kérdező. Kívülről, soha nem tudni, vannak-é hajszál repedések egy kapcsolatban. Jól működik a kapcsolat, vissza utasítja a kérdezőt. Mégsem működik olyan jól mint a látszat, lehet, a kérdezővel sokkal boldogabb lenne. Nem próbálja meg a kérdező, eleve lemond egy lehetőségről. Nem bántam meg, hogy bepróbálkoztam egy fiatal férjes nőnél. Azt nem tudom, ha együtt maradnak, mi lett volna. Azt viszont tudom, mi, évtizedek óta jól megvagyunk egymással.

2017. ápr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15ös! Nem a kérdező dolga a hajszál repedéseket megtalálni! Tartom magam ahhoz az elvhez hogy ez elúszott! Előbb kellett volna lépni! Ha nem fog működni az a kapcsolat úgyis meg fog bukni de ha a kérdező miatt menne tönkre az erőltetett volna! Ráadásul ha Te évtizedek óta együtt elsz a feleségeddel, évtizedek, amely többesszám tehat minimum 20 év és felnőtt érett férfi vagy akinek elvileg apának kellene lennie vagy apa akkor megfordul a fejemben az a gondolat hogy ugyanúgy buzdítaná-e a gyerekét hogy tönkretegyen valamit! Szép példa lehet, de a világ nem igy működik, és ne feledd Neked, hogy lett párod, Te is járhatsz még úgy, hogy bárki képbe jöhet! Szerintem ne tegyél ilyen társadalom züllesztő kijelentéseket, mert minden egyes ilyen kimondott szó rossz példa lehet! És nem egy ember mond ilyet biztosan. A sok ilyen összeadódik, de nem szabad, hogy ez irányadó legyen! Pláne nem szabad hagyni ezt kibontakozni!
2017. ápr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
87%

# 16/ Jól látod, már felnőtt gyermekeink vannak.

Ezen a társadalmon már nincs nagyon mit zülleszteni:)

Azért, még mindig azt mondom, aki szerelmes, próbálja megszerezni a szeretett embert. A szerelem, nem olyan, hogy ezt szeretem, de nem lehet, ezért, leakasztok egy másik embert és őt szeretem ezután. Igen is, meg kell tenni mindent azért, akit magam mellett szeretnék tudni és nem egy pótlék után nézni. Szét tudok szedni egy kapcsolatot, az nem volt elég erős.

2017. ápr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Igen a szerelem vak es megállíthatatlan! De! Figyelembe kell venni, hogy az a 2 ember boldog együtt! Hiába akarom/nem akarom magamnak, tiszteletben kell tartani, hogy történt, ami történt! De ne feledd, amit a pszichopataságról mondtam! Nem fogom ismételni önmagam! Törődj bele, hogy ez történt, fogadd el, és várj! Ha nem akkor lépj tovább! Felnőtt apaként szégyellném magam, ha erre buzdítanám a gyerekeim! Egy kapcsolat sorsa 2 emberen múlik! Hiába, ha egy akarja nem jogosítja fel arra, hogy elmarja az egyik embert a másik mellől! De Te 16os feltűnően liberális eszméket vallasz! Szerintem magad is látod, hogy, amit mondasz az helytelen!
2017. ápr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

#17 Igen, itt is ez a helyzet, hogy miért mondjak le róla és keressek egy pótlékot?


#18 Ha nem próbálom meg sose tudom meg plusz könnyű azt mondani, hogy lépjek tovább és felejtsem el, mert nem hinném, hogy sok ember képes könnyen lemondani arról akit/amit szeret :(

2017. ápr. 18. 16:46
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellesz neki ha más nőt választott
2017. ápr. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!