Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Veletek volt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Veletek volt már olyan, hogy egyáltalán nem jöttetek be egy jó csajnak aztán mégis sikerült elcsábítani? Hogy történt?

Figyelt kérdés
Plátói szerelmet érzek egy lány iránt akivel elég jóban vagyok, de nem vagyok az esete. Kíváncsi vagyok sikerült-e már valakiknek ilyen vesztett állásból megszerezni az imádott lányt.
2011. ápr. 17. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
nem.
2011. ápr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha nem vagy az esete akkor szerintem jobb ha keresel valaki mást.Mert így csak te fogsz belefáradni a próbálkozásokba meg a várásba...
2011. ápr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem ilyen nem történt!


Pedáloztam egy drabaig, céozgattam dolgokra majd elhívtam de nemet mondott h bocsi de nem vagy az esetem, és utána már átnézett rajtam mintha nem is ismerne!

2011. ápr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!