Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rossz ember vagyok ha 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok ha 2 fiúval járok egyszerre? Elítélendő?

Figyelt kérdés
Mindkettőt szeretem mert az egyikből pont az hiányzik ami a másikban meg van,ugyanez fordítva csak az a baj, ha felhoznám a nyitott kapcsolatot, tudom egyikolyuk se menne bele. Ez egy nehéz dolog. Megérdemlem a kapcsolatot, volt egy 7 éves kapcsolatom amiben teljes mértékben hűséges voltam de ő szét törte a szívem,lelkem, mindenem. Ez már 3 éve volt..Azóta nem érdekelt semmi ..nem volt senkim nem feküdtem össze senkivel ,nem is akartam kapcsolatot , utáltam a fiúkat de ....most jól érzem magam....szabadnak...és azt érzem az se lenne baj ha több barátom lenne
2017. ápr. 14. 20:29
1 2
 1/15 mikeXxX ***** válasza:
Fiút írsz 10 év után röhög a vakbelem is ez egy anonim oldal miért nem lehet leírni a frankót ?
2017. ápr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy csalodtal, meg nem jogosit fel arra, hogy igy banj masokkal. Vagy az egyikuk, vagy egyik sem.
2017. ápr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

Nem hiszem, hogy bárkinek joga van elítélni azt amit csinálsz, de gondolj bele, hogy ezzel fájdalmat okozhatsz a partnereidnek. Egy kapcsolatban nem kizárólag a te érzéseid a fontosak, hanem a másik félé is. És ha tényleg kedveled őket, nem hiszem, hogy meg akarod őket bántani. Gondolj bele, hogyha rájönnek, hogy megcsalod őket, te is pont ugyanúgy fogod összetörni a szívüket, ahogy a korábbi párod tette veled.

Nem rossz dolog ha jól érzed magad, de csak addig amíg ezzel nem okozol másnak fájdalmat. Szerintem később rosszul éreznéd magam, ha megbántanád őket, ezért szerintem változtatnod kéne a jelenlegi helyzeten :)

2017. ápr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nézd, abból, amit írtál, nagy eséllyes meg fogod magad égetni megint, és nem kizárt, hogy jobban, mint előtte.


Persze nem ítéllek el, azt csinálsz, amit akarsz, amíg

engem nem érint :)

2017. ápr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem, hogy körhintázol, csak azért, mert hazudsz. Az, hogy valaki átcseszett a múltban az ő felelőssége, az hogy most hazudsz pedig a tiéd. Nem legitimizál vagy ad felmentést egyik a másik alól.

30/f

2017. ápr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
4%

Ego ego ego. Csak én, az én érzéseim, az én gondolataim. Gyerek vagy és azt, hogy felnősz, nem az határozza meg hogy te már bizony elmúltál 18 éves. Empátia? Anyukád, apukád tanított neked valamit amikor velük laktál, vagy csak ők is át tiportak egymáson, mikor kinek hogy esett jól?

Most még nem tudnak egymásról, de ha egyszer kiderül? Összetörték a szíved, azt írtad. Miből, ha nem abból az esetből tanulva és okulva kellene most jobb döntést hoznod? Mérlegeled egyáltalán, hogy a másik ember is gondolkozó/érző lény, vagy csak úgy élsz, mint a nyuszi a fűben? Egyébként mind1 mit csinálsz, tégy belátásod szerint. Maximum most még nem vagy tisztában a következményekkel. Talán nem is leszel soha, talán nem lesz belőle még baj se, hisz az a 2 pasi se fogja az orrodra kötni, hogy nekik meg te törted össze a szívüket, ki tudja. Saját döntéseknek saját magunk isszuk meg a levét, és drágaság, ez bizony a te saját döntésed.

2017. ápr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek szubjektív dolgok... de erkölcsi alapod nem lesz elítélni, aki ugyanezt csinálja majd veled :)
2017. ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Igen, aki átver másokat, az rossz ember, ráadásul te kettőt is átversz.
2017. ápr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Ja, és semmivel nem vagy jobb, mint az exed. Ha ő széttörte a szíved, lelked, akkor te is őt bántsd, ne más férfiakat, akik nem tettek semmi rosszat neked!
2017. ápr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Gec.inek gec.i vagy, de nálam ez még nem jelenti automatikusan, hogy rossz ember lennél :)


Hazudozás nem szép dolog, az tény... meg velem ugyan benne lehetnél nyitott dologban pl, az emberek többségénél viszont tényleg nem játszik ez.

Ha rosszul érzed magad ebben a helyzetben, nincs szükségedre a szituáció, akkor mindenképp változtass!

2017. ápr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!