Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » ötlet hogy hogy viselkedjek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ötlet hogy hogy viselkedjek a beszélgetésünk közben?

Figyelt kérdés
18 éves a barátom és szeretnék vele ki bèkülni mert egy kicsit össze vesztünk,nem tudom hogy érhetnék el nagyobb eredményt ha elutasíto leszek és rideg vagy nagyon kedves és el mondom neki részletesen mennyire szeretem.Mindenki mást mond én meg igazából nem vagyok tapasztalt az ilyen témákban mert ő az első barátom.Tapasztaltak válaszát szeretném.
2017. ápr. 13. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a női játszmát, legyél őszinte.
2017. ápr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Őszinteség! Minden érzelmet ki kell mondani, akármennyire fáj is.
2017. ápr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Őszinteség!!!!!

Hidd el ,azzal mész a legtöbbre.

2017. ápr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az érzelmeidet kommunikáld. "Én így és így érzek ezért meg ezért. Te mit érzel és miért ?" Ha ezen átrágtátok magatokat akkor beszéljetek róla, mi volt a baj, hogyan lehet ezt megoldani és mindketten kérjetek a másiktól bocsánatot azokért a dolgokért amiket valszeg egymás fejéhez vágtatok a vita közben. Nem kell se ridegnek se kedvesnek lenni. Nyitottnak és empatikusnak kell lenni.

30/f

2017. ápr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Min vesztetek ossze?

Nem erdemes tenyleg ennyit agyalni azon mit ,hogy tegyel...egyszeruen add magad.. :)

2017. ápr. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!