Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan viselkedjek, hogy ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek, hogy ez a kapcsolat majd sokáig tartson? Első kapcsolatom

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és semmmilyen tapasztalatom nem volt a szerelemben eddig, lefoglaltak a barátok,suli,a hobbik...Szóval most van egy fiú aki 24éves és már 3hónapja udvarol nekem. Még csak most kezdek el bízni benne, mert eddig mindig felidegesedtem, pánikoltam ha csak úgy eltűnt, s sok vita volt, mára ez abbamaradt, mert elhatároztam hogy így nem viselkedhetek, s alaptalanul aggódom. Szüleim is meg szeretné majd már ismerni, szóval érzem hogy ebből lehet egy komoly kapcsolat. Mivel semmilyen tapasztalatom nincs, kérdésem az lenne h hogy viselkedjek, miket tegyek h úgy érezze nemcsak ő ad bele mindent ebbe a kapcsolatba. Ha pl majd itt alszik, reggel illene -e reggelit készítenem neki? stb stb ,ötleteket várok:)
2016. jún. 1. 22:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Eddig nekem sem volt sok kapcsolatom,de én személy szerint általában megszoktam mindig lepni a fiút. Pl. kedvenc csokijával,vagy sütök neki valamit,esetleg együtt főzünk.


És nekem a barátom onnan érzi,hogy " oda vagyok" érte és egymásra találtuk, ahogyan rá tudok nézni és mosolygok rá. Azt mondta neki ennél több nem is kéne.



Szóval hidd el tudja ő nagyon jól, hogy igyekszel :)


21L

2016. jún. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!