Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy viselkedjek a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek a párom házibulijában?

Figyelt kérdés

Még csak 2 hónapja vagyok együtt a barátommal, és ő tart házibulit szilveszterkor. Csak 1-2 ember lesz, akit én is ismerek, a többiek vadidegenek, de a barátai, így szeretné, ha megismerkednék velük. Én kicsit magamba fordulós vagyok, bulikba sem szoktam járni, azt sem tudom, hogyan kell egy házibuliban viselkedni, mit kell ott csinálni. Inni és beszélgetni? Táncolni nem tudok, a beszélgetés sem az erősségem, inkább csak kettesben szeretek. A párommal együtt köszöntsem a vendégeket? Utána hogy elegyedjek beszélgetésbe idegenekkel? A párom nem tud majd sokat foglalkozni velem szerintem, sok ember lesz. Tanácsok?

25/N


2016. dec. 29. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha iszol tudsz majd beszelgetni is.
2016. dec. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igyál sokat és hányd tele a mosogatót.


Na jó, ha ezt elkerülöd, már nem rontottál el semmit. :D

2016. dec. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csípj be egy kicsit, aztán oldottabb leszel. A rengeteg ember között csak találsz valakit, akivel el tudsz beszélgetni, ha a párod éppen nem tud veled foglalkozni,
2016. dec. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Be fog mutatni mindenkinek,tehát együtt kell köszönteni a vendégeket.

Legyél udvarias,mindig legyen rend.

Sürögj-forogj mosolyogj sokat.

Ne idd le magad,az nem vet jó fényt rád.

Ha valakit egyedül látsz,elegyedj vele beszélgetésbe.

2016. dec. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Huh velem is volt így, szeptember óta jártunk, nála töltöttem a szilvesztert és csak olyan emberek voltak ott, akiket egyszer láttam előtte, amikor még csak ismerkedtem a barátommal, de akkor meg nyilván a barátomra figyeltem nem pedig arra, hogy a barátai bírnak-e stb... Aztán akkor szilveszterkor minden rám zúdult, előtte is paráztam, de amikor ott voltam, és egyszerűen senkivel semmit nem tudtam beszélgetni, az szörnyű volt. Van köztünk 4 év korkülönbség, szóval a barátai is korabeliek, én meg ültem ott kukán 17 évesen, hogy de jó hogy az egyetemről beszélgetnek én meg meg se tudok mukkanni... Abban reménykedtem, hogy az akkori legjobb barátja (már nem azok) aki lány volt, hogy majd ő beszélget velem, mert a barátom sokat mesélt róla és amúgy tök sok dologban hasonlítunk még a mai napig is, és egyszerűen nem, egy szót se szólt hozzám, nagyon durva volt... A lány legjobb barátnője is ott volt, ő azért beszélgetett velem, és amúgy vele még a mai napig is beszélgetünk néha. És emelett ott volt még a barátom húga, meg öccse, akiket szintén alig ismertem, szóval náluk is be kellett vágódni. Barátom amúgy jófej volt, sokat foglalkozott velem, de ennek ellenére is szörnyen éreztem magam. Ha ott van 6-7 vadidegen ember, akik már össze vannak szokva, de aztán én is bejövök a képbe akkor amúgy szerintem nem csak nekem kéne hajtanom, hogy vonjanak már be a beszélgetésbe... Pedig egy nagyon nyitott lány vagyok, ahányszor valaki új jött a baráti társaságomba én mindig tök kedves voltam, kérdezgettem, de hát a barátom társaságát hagyjuk... Úgyhogy nem tudok túl buzdító tanácsot adni, nagyon attól függ, hogy milyenek a barátai, ha van közöttük olyan, aki nagyon nyitott meg beszélget veled, akkor ne szakadj le róla, és akkor még jól is érezheted magad.
2016. dec. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!