Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szerelmes vagyok egy nős férfiba?

Figyelt kérdés
Nem tudom elnyomni ezt az érzést sehogy se,tetszettek mellette más férfiak is.De valahogy mégis mindig őt szeretem. Mit tegyek?
2017. márc. 14. 19:33
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Attól félek,egyszer elmondom neki,hogy érzek iránta. Nem bírom tovább tartani,eddig ment de most már ,hogy mindig a szexről beszélgetünk,egyre nehezebb.
2017. márc. 14. 20:13
 12/32 A kérdező kommentje:
Meg ahogy rámnéz,majdnem elolvadok.
2017. márc. 14. 20:16
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Az igaz, hogy azt nem lehet szabályozni, hogy kibe szeressünk bele, de azt igen, hogy mennyire vagyunk tisztességesek.

A tisztesség alatt itt jelen esetben úgy értem, hogy nem rondítok bele egy család életébe.

Te ebből a dologból csak rosszul fogsz kikerülni, mert a családját, egzisztenciáját nem fogja feladni miattad.

Hogy a szexről beszélgettek?

Hát ne beszélgessetek a szexről!

Tavasz van, ilyenkor meglódulnak a hormonok, próbálj meg ember maradni, ne viselkedj úgy mint egy üzekedni akaró állat!

Ha mégis a másik utat választod, előre sajnállak, de magadnak keresed!

2017. márc. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
De ő hozza fel mindig a dolgot.
2017. márc. 14. 20:28
 15/32 A kérdező kommentje:
És,ha elmondanám neki mi történne?
2017. márc. 14. 20:31
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Azért beszél a szexről, mert LÁTJA, hogy bele vagy esve és flörtölsz vele.

Nagyon mondogatnod sem kell neki, mert tudja.

Ha egyszer elmondod neki, azzal szabad utat biztosítasz neki, hogy valahol megdugjon.

Meg fogja tenni, egyszer, talán kétszer, ki tudja hányszor, de egyszer aztán már nem.

Na, akkor fogod az ereidet felvágni!

2017. márc. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
95%
Ne találkozz többet vele,és közösségi oldalon se nézegesd és öhmm..ennyi.Keress valakit,aki nem nős,és álmodozz róla.Bye-bye.xd
2017. márc. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Oszthatom az észt,de te úgyis az ösztöneid után fogsz menni!Pedig nem éri meg,mert csak te lehetsz a vesztes.Hidd el,nekem is tetszik olyan férfi,aki tabu számomra,de uralkodok magamon.Beérem azzal,hogy jóban vagyunk,csodálom őt kívül-belül...de ennyi.Nem kavarok bele senki életébe.Neked sem javaslom.
2017. márc. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

O a legnormalisabb ember az eletben... hat nekem a normalisrol mas fogalmaim vannak. Peldaul ha hazas es szerelmi viszonyt tart fenn akkor legyen benne annyi, hogy eldonti, kivel is akar viszonyt folytatni. Jo persze abban az esetben ez nem ervenyes, ha mondjuk a felesegnek es a baratnonek is teljesen tisztazott es elfogadott a poligam felallas. De ha hitegetes megy barmelyik oldalrol is, hogy "jajj de csak teged szeretlek" meg "hidd el majd tobb is lesz de meg nem tudok elvalni mert az asszony osszeomlik / a gyerekek meg nem felnottek / hitel van a hazon stb..." (ezek a leggyakoribb "hazasferfi-kifogasok", de nyilvan van meg tobb is) - szoval ez esetben a te csodalatos legjobb ember pasikad az en szememben nem tobb egy gerinctelen hazudozonal.


En jelen esetben nem hibaztatom a kerdezot azert mert beleszeretett (pedig ha a megcsalasnak van nagymestere, hat apam szerintem siman kapna ebben dijat - de valahogy megsem a nokre haragudtam soha, a legtobbje ugyanis tenyleg csak szeretetre vagyott, es sajnos hagyta magat kihasznalni) sokkal inkabb a pasast. Pontosabban a kerdezot csak azert hibaztatom, mert tovabbra is hagyja, hogy egy gerinctelen hazudozo manipulalja es jatsszon vele a sajat erdekeinek megfeleloen. Igazsag szerint az maga nem hiba ha belemesz (jo kiveve ha tudsz rola hogy hazas) de ha kiderul akkor viszont sokkal nagyobb hiba benne maradni.


En egyszer nagyonnagyon szerelmes lettem egy pasasba, de ugy beleestem mint vak lo a godorbe. Az elso infok szerint elvalt a felesegetol. Aztan szep lassan kiderult, hogy csak kulon elnek. Itt mar volt nemi "alert" de ugy voltam vele, ez meg ok. Aztan szepen lassan kiderult, hogy vagy megsem mentek kulon egyaltalan, vagy tenyleg csak epp egy idore, es a feleseg visszajott.

Pedig a pasas kulcsot is akart adni a lakasahoz. Szoval o nagyon akarta folytatni, de en kozoltem vele (eleg szarul voltam utana de igy visszagondolva mar nem banom) hogy nekunk nincs mirol beszelnunk, mert en hazugsagokba nem fogok belemenni. Amig a feleseg kepben van, en nem akarok rola hallani. El is tunt mint szurke szmar a kodben :)

2017. márc. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Kerüld el?

Miért kell a szexről társalogni vele?

Áhhh...úgyis lefektet majd, aztán jössz sírni, hogy kihasznált, átvert.

2017. márc. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!