Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha reménytelenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha reménytelenül szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy férfi,akivel úgy volt,hogy alakul valami. Nekem még mindig nagyon tetszik,de ugyanakkor haragszom rá. Az a helyzet,hogy megbeszéltük bejelölöm facen,de nem igazolt vissza. Mit tegyek,ha látom?

Kérdezzek rá?

Vagy hagyjam a francba?


2017. márc. 12. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy lehet valaki szerelmes olyanba, aki le se szar.a. Ez biztos valami női skill.:D
2017. márc. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 nem tehetek róla
2017. márc. 12. 20:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz csak rá nyugodtan (nem indulatból), hadd egye a lelkiismeret, amiért egy link alak.
2017. márc. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szóval nem igazolt vissza? Húú, ez komolynak hangzik... 😃

Amúgy írhatsz neki üzenetet is, meg élőben is lehet dumálni. Ott majd kiderül tényleg.

És nem rá haragszol, hanem haragot érzel egy kielégületlen szükségleted miatt. Remélem érted, hogy ha a negatív érzelmeidet őrá tereled, bűntudatot akarsz kelteni benne, akkor aligha fog vonzódni hozzád, sőt, ez visszataszító lenne :)

2017. márc. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Amúgy sem érdeklem mostmár,úgyhogy tök mindegy.

De szerintetek kérdezzek rá vagy mit csináljak?

2017. márc. 12. 21:55
 6/7 anonim ***** válasza:

írj rá ha pedig nem válaszol szarj rá ;) mert jobbat érdemelsz :)

28f

2017. márc. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, valahogy vedd fel vele a kapcsolatot!
2017. márc. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!