Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, férfiak! Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Mit gondoltok a kiemelkedően alacsony/magas lányokról?

Figyelt kérdés
Kb. 155 cm alatt és 175 felett?
2017. márc. 4. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

175 feletti nagyon messze van a kiemelkedően magastól. Elég gyakoriak ami azt illeti. A 155 alatti az ritkább.

Amúgy semmit, nem szempont.

2017. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit, vagy ha a többi stimmel, akkor ugyanannyira lesznek vonzóak, mintha közepes magasak lennének.
2017. márc. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Nekem nagyon tetszenek. Egy 155 cm körüli lány irtó cuki, de egy 185 cm feletti lányt is megnézek és többnyire bejönnek.

Sajnos hozzájuk én már kiemelkedően alacsonynak számítok. :/

2017. márc. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%

Valóban tévedés a 175 felettieket kiemelkedően magasnak nyilvánítani, inkább 185, de akár 190 felett.

A magas lányokat imádom, odavagyok értük.


A nagyon alacsonyak mellett (pl. tömegközelekedésen) meg nem jól furán érzem magam. Kerülöm őket.

2017. márc. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Imádom a magad lányokat, nőket! Rendkívül vonzóak! Ezzel szemben szinte mindig 150-160cm körüli barátnőim, partnereim voltak :-D
2017. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 197 cm magas vagyok, barátnőm 183 cm. De voltam már egyszer az életben 190 cm magas lánnyal is!

Nagyon szeretem a magas lányokat, egyszerűen az csak egy hatalmas pluszpont nálam.


Egyszer voltam egy 156 centis lánnyal. Több mint 40 centi különbség :D Olyan volt mintha elefántként dugnék egy kisegeret. A női szépség nem magasságtól függ, szexelek én szívesen 30-40 centivel kisebb lányokkal is ha tetszenek, de tényleg a magas nő az, ami nagyon tetszik

2017. márc. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!