Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után és hányadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után és hányadik randi után feküdtetek le először a párotokkal?

Figyelt kérdés

Általánosságban nem pont a jelenlegire értem.

Kinél történt ki a N. és az F.

Hányadik randi után vitettek először virágot a lánynak vagy kaptatok virágot?

Első szex volt-e valamelyikőtöknek?

Hány évesek voltatok?


2017. febr. 21. 21:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én a legelső (aki a jelenlegi) barátommal 7 hónap után, annyira nem akartam elsietni és jó is volt így, majdnem 18 éves voltam. Virágot kétszer kaptam eddig tőle 2,5 év alatt, de megmondtam neki hogy ne hozzon többet mert nincs szívem kidobni, hagyom leszáradni és megtartom xd azok is emlékek nekem amiket nem bírok kidobni így is csomó minden apróságot megtartok ami közös emlék
2017. febr. 22. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Első páromnál, akivel intim viszonyba kerültünk 4 hónap után, 2 év ismerettségge, 17 évesen. Utána már elég hamar, ha úgy nézzük, 1-2 hónap után, változó ismerettséggel. Jelenlegi párommal a harmadik randin, 2 hónap ismerettség után. Ez utóbbi másfél éve volt. Sose szerettem sokáig húzni, mert szeretem a szexet, ha ez a pasinak nem tetszik (sose volt ilyen), akkor nincs miről beszélni. A volt kapcsolataim sem emiatt mentek tönkre, és soha nem hittek rbancnak. Nem fekszem le akárkivel, de ha már randizunk, akkor valahogy hozzá tartozott ez is számomra. Soha nem hagytak el amiatt, mert hamar megtörténtek a dolgok, inkább örültek neki, hogy nem kell fél évig könyörögni.
2017. febr. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Az első randin kaptam Tőle virágot,3szpr randiztunk és utána összejöttünk, egy hónap múlva fekdüdtünk le 16éves voltam és ő volt nekem az első,Ő 18 éves volt.

Azóta is együtt vagyunk ,márciusban lesz a negydik évfordulónk.

2017. febr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Soha nem volt még randim, így erre nem tudok válaszolni.


1:

4 év ismertség, 5 hónap kapcsolat után, nálunk. Mindkettőnknek első volt. Virágot sose kaptam. 18 évesek voltunk mindketten.


2:

3 hónap ismertség, 1 hónap kapcsolat után, náluk. Neki én voltam az első. Virágot sose kaptam. Én 20 voltam, ő 19.


3:

3 év ismertség, 3 hét kapcsolat után. Egyikünknek se volt az első. 22 voltam, ő 23. Virágot nem randira kaptam, hanem egyszer, mikor fél éve voltunk együtt, és vezetés órára mentem, akkor ő addig vett nekem pár szál rózsát meglepiként, mert tudta, hogy mire végzek, addigra rossz kedvem lesz :D

2017. febr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ja, a 3.-kal náluk feküdtünk le először.

Én vagyok a nő.

2017. febr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Egy év átlagos ismeretséggel. Egy hónap az első az első közeledés óta. 3-4-ik találka után korai lenne e tovább lépni. mindketten 20+

?


mindketten nagyon kedveljük a másik felet, sokat nevetünk, nagyon nyíltak vagyunk de nem mondtuk ki hogy akkor most van-e valami de érzik a levegőben. Olyan mintha mindketten a másik félre várnánk az egy értelműbb jelre. A virág már pontosabb célzás lenne.

2017. febr. 22. 18:54
 17/18 anonim ***** válasza:
Elsővel, 17 évesen 3 hónap után. Jelenlegivel és egyben utolsóval 1 hét után. 27 évesek vagyunk.
2017. febr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Exszel: egy hónap után nála, 24 évesen, nekem első volt (ő 28 volt)


Párom: harmadik randin, nála, 27 évesen (ő 33)


27n

2017. febr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!