Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után és hányadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után és hányadik randi után feküdtetek le először a párotokkal?

Figyelt kérdés

Általánosságban nem pont a jelenlegire értem.

Kinél történt ki a N. és az F.

Hányadik randi után vitettek először virágot a lánynak vagy kaptatok virágot?

Első szex volt-e valamelyikőtöknek?

Hány évesek voltatok?


2017. febr. 21. 21:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Csak a jelenlegiről tudok nyilatkozni, a 10. randin, fél év ismeretség után, 17 évesen.
2017. febr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Elso kapcsolatomban, 1 ev utan 16 evesen.

Jelenlegi es utolso parommal: 1 honap ismerettseg utan, 2. randin. 18 voltam.

2017. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 icu75 ***** válasza:
A legelső fiúval(szűz voltam )egy hónap. A jelenlegi társammal (30évesen) első nap.
2017. febr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

18évesen(nála): -egy hét alatt megismerkedtünk, összejöttünk, két hét múlva elvesztettem a szüzességem.

- virágot az egy éves kapcsolatunk alatt többször is adtam, de nálunk külön randi nem volt, ha az nem számít annak, hogy elmentünk a régi általánossulimba röplabdázni, mivel az volt az egyetlen megbeszélt helyszín.


19évesen: - egy táborban találkoztunk 5 napra még egy évvel korábban, aztán megint ugyanott, második nap volt csók. Távkapcsolat volt, ritkán találkoztunk, fél évig tartott, néha volt tipi-tapi, ez-az, de szex nem. Virágot már az első csók előtt is adtam neki egy előadáson, ami unalmas volt. Papírból vágtam ki neki. Aztán vágtam ki hozzá cserepet. Meg napot. Meg felhőt, hogy vize is legyen. Hehe, de feldobtam azt az előadást.


20 évesen(nála): két hét udvarlás után összejött. Virágot nem kapott, mert mire ő megszeretett, nálam már elmúlt a dolog. Szűk egy hónap alatt szakítottam is.


20 évesen(fesztiválon): 4 évig osztálytárs, majd két évig nagyon jó barát(gyerekek, komolyan, két évig néha napokon át kézenfogva aludtunk, mert az jó és soha nem feküdtünk le, mert - eskü - csak barátként, de nagyon szerettük egymást. Néha már azon gondolkodtam, tán meleg vagyok.) Ebből lett egy egy éves kapcsolat végül, megpróbáltuk, mert lelkitársak voltunk, de hiba volt. A végén csúnyán tönkrement minden. Ja, itt a szex a két év komoly barátság legvégén jött be és utána döntöttünk úgy, hogy megpróbáljuk kapcsolatként kezelni ezt a dolgot.


21-2 évesen(koli): pár egyéjszakás kaland, körülbelül félórás ittas udvarlás után.


22 évesen(nála): megismertem fesztiválon, utált, hazautaztam, aztán hiányozni kezdem egy hét után, elmentem, lefeküdtünk egyből, fél éves kapcsolat lett belőle.

23 évesen(nálam): visszamentem az egyetemre két napra bulizni a "régiekhez", megismerkedtünk, öt nap lett belőle, két hét múlva eljött hozzám pár napra, megtörtént a dolog, azóta is együtt vagyunk, már majdnem másfél éve.


Hajj, de részletesen leírtam mindent, szívesen. He, nem írtam oda, hogy kinél történt... odaírom.


Ha félreértettem a kérdést, akkor b@sszus, ez van. Nem baj, magamban is jó volt összegezni.

24f

2017. febr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
3 hónap után az első barátommal, mai napig tartom. 24N
2017. febr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
*3 éve (#5)
2017. febr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Az elsőnél 1 év.Vagy több is volt.. Nem emlékszem pontosan.17 évesen.A mostani és utolsó szerelmemnél 1 hó net.+telefon beszélgetés.Szex 1.nap mikor eljött hozzám. 😊 35 évesen. Azóta is együtt vagyunk szeretetben szerelemben! 4 éve
2017. febr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Sunshinedoll ***** válasza:

A jelenlegivel 2 hét után.

Az előzővel meg 3 hónap után.

A többinél meg a kettő közé esett.

2017. febr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Elsővel soha

Másodikkal fél év után.

A mostani párommal meg 3 hónap után

2017. febr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Az elsővel 5 hónap után, 15 évesen (igen, fiatal voltam, stb :D), nála (neki is első volt).

Nem randiztunk sokat, és azt is télen, de tavasztól, amikor olyan 2-3 hónapja voltunk együtt, sok virágot kaptam.

A mostanival kb két hét és a harmadik randi után, 20 évesen, nálam.

Virágot nőnapra kaptam először, ő az első, aki megértette, hogy nem szeretem a vágott virágot. :)

Azért nem írtam átlagot, mert szerintem összehasonlíthatatlan a kettő.

2017. febr. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!