Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért engedjük, hogy a görény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért engedjük, hogy a görény pasik bármit megtegyenek velünk?

Figyelt kérdés

2017. febr. 9. 19:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%
#10 es vagyok, az lemaradt, hogy ugye az ilyen férfiak viszont a nagy bőség miatt megtehetik, hogy válogassanak, és úgy bánjanak veletek ahogy.
2017. febr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Pontosan!! Utána jön az elnyomás, manipuláció, önértékelés sárba tiprása. Igazi ego majmok ezek. Pesze te vagy élete szereleme, miközben veled törli a padlót és csak saját magára gondol. Az önsajnálat tetszett a legjobban. Én túl jóindulatú és naív vagyok, ezt messziről kiszagolják. Már majdnem elhitette velem, hogy én vagyok a rossz.Szerencsére az önértékelésemmel nincs baj. Ha ilyennel találkozol menekülj!! Nincs értelme időt energiát pazarolni rájuk.Újdonsült tapasztalat, másidik görénységnél dobd!! Kíváncsi vagyok hasonló tapasztatokra.
2017. febr. 9. 20:55
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak az érzelmileg balfék nők engedik.
2017. febr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Beszippantott a jólnevelt integienciájával. Tudjátok mi volt ez egy celofánba csomagolt rakás szar. Ha szakítani akartam, mindig jött a szeretlek, bármit megteszek a kapcsolatért. Láttátok volna azokat a boci szemeket. Jól bekajáltam. Nagyon nehéz a nácisztikus típust felismerni!!
2017. febr. 9. 21:16
 15/17 anonim ***** válasza:
Régi,hülye beidegződés.
2017. febr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A legrosszabb ***** válasza:
93%
Szóval belefutottál egy nárcisztikus manipulátorba. No problemo, a nők 99%-a bekajálja őket. Olvasgass róla: [link]
2017. febr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a cikket. 100%-osan felismertem a kapcsolatban átélteket. Sokat segített☺☺Csak pozitívan, emelt fővel tovább.
2017. febr. 9. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!