Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért engedjük, hogy a görény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért engedjük, hogy a görény pasik bármit megtegyenek velünk?

Figyelt kérdés

2017. febr. 9. 19:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
A femináci egyik újdonsült csapattagja?
2017. febr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem minden pasi görény, és ha valami nem jó akkor ne engedd meg!
2017. febr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Te most a görények himjeire gondolsz? Atyaég! Mit engedtél meg nekik? Ne is mondd el, de nagyon perverz lehetsz. Ráadásul ilyen hirhedten büdösekkel. Megáll az ész!
2017. febr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
2# igaza van nem mindenki az, mondjuk hogy ..... rosszat fogtál ki, fogtunk ki, az utóbbit azért mondom mert én is csupa rosszindulatú nőt fogtam ki :( ez van az élet már csak ilyen és meg tovább.....:)
2017. febr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony önértékelésű emberek szokták a nem megfelelő társat vonzani és engedni, hogy bármit megtegyenek velük. Ha szeretnél nem görény pasast, akkor becsüld magad többre náluk, és ne válaszd őket. Ennyi volna.
2017. febr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Már aki engedi. :D
2017. febr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, te miért engeded, én nem engedem és nincsenek is görény pasi ismerőseim.
2017. febr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ó nekem vannak.


Szerencsére többszörösen hátrányos helyzetű vagyok a húspiacon, így nem velem görénykednek hanem a jól kiválasztott barátnőikkel/feleségeikkel/szeretőikkel.


Mindennek van jó oldala is.

2017. febr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igazatok van!! Csak az vonza be a görény pasikat, aki megendedi, hogy bármit megtegyenek. Maximálisan visszaélnek a bizalmunkkal, szeretünkel. Én most egy igazi nácisztikus típust fogtam ki. Persze mindíg neki van igaza, engem állít be tök hülyének.Az eleje tökéletes, aztán jön a lelki manipuláció, önsajnálat. Jó nagy sebet ejtett a lelkemen, jó kis tanulópénz volt.
2017. febr. 9. 20:35
 10/17 anonim ***** válasza:
63%

Azért, mert a vonzalom nem egy tudatosan eldönthető dolog, nem tudod befolyásolni, hogy te fogsz e valakihez vonzódni, vagy sem. És az evolúció úgy alakította ki, hogy olyan férfiakhoz vonzódjatok, akik nálatok magasabb szociális státusszal rendelkeznek, magabiztosak, lazák, más nők is körülveszik, sok mindenkit ismernek, népszerűek stb. mert az ilyen férfiak tudat alatt (evolúciós szinten nézve) magasabb túlélési és szaporodási képességekkel rendelkeznek (aminek nyilván a jelenlegi korban nincs így jelentősége, mert nem fog senkit megenni az oroszlán, meg leütni a másik a bunkósbottal, de ösztönszinten ez a dolog még benne van az emberben)

És az ilyen típushoz tartoznak egyébként az iylen manipulatív, nárcisztikus emberek is igen (ugye magabiztosak, magasabb értéket sugallnak, azzal hogy úgy adják elő hogy ők vannak a középpontban stb. )

2017. febr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!