Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki anyagi okból nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki anyagi okból nem akar pár kapcsot ill gyereket se az görény?

Figyelt kérdés

Lehet h velem van valami de most tudatosan végig gondolva egy másik emberhez alkalmazkodni mind emberileg mind anyagilag nem kifejezetten konfliktus mentes . Am én se vagyok egy minta személyiség viszont én ezt tom és nem is kényeszeitek senkit a velem élesre.

Ami a gyereket illeti anyagilag sokba kerül és én nem látom annak értelmét h kényszerböl szülessen meg v szülői nyomásra. És ez lehet h smucigság de tom jobbra is költeni a pénz mint egy nő vagy gyerek . Pl utazás, ruhák,szórakoztató elektronika . Én tiszteletben tartom ha valakinek mindene a gyerek... de én nem vagyok ilyen.

Am egyedül élő 35F vagyok , ha ez számít ill érdekel v kit.



2012. szept. 28. 15:13
1 2
 1/12 walk w1th mee ***** válasza:
0%
Hát nem gyökér,egyáltalán nem,próbálj egyenesbe jönni,ha sikerült,és akkor sem érzed hogy kellene gyerek meg család,akkor igen,gyökér vagy.
2012. szept. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem, ez a görény: [link]


Ha ilyen vagy, akkor igen, görény vagy.

2012. szept. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%

amiket leírtál, az tőlem nagyon távol áll, és tudni kell elfogadni mások érzéseit/véleményét. szerintem semmi sem gáz, csak legyen az embernek önkritikája. sokkal jobb, hogy tisztában vagy ezzel, és be is ismered, mintha a társadalmi nyomásnak engedve gyermeket vállalnál, pedig látszik, hogy nem vagy rá felkészülve és éretlen vagy (nem bántásból írom) még rá. de lehet az is maradsz.

ezt megértem. azt viszont, hogy 35 éves korodra nem jutottál el addig, hogy párkapcsolatod legyen, kicsit furcsának tartom.

sokan élnek gyerek nélkül, és nincs ezzel baj, nekik nem kell. akkor ne is legyen. de nem akarsz soha barátnőt? az egy kicsit érdekes...

2012. szept. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Akkor lenne görénység, ha valakit áltatnál, hülyítenél. Még is kinek ártasz azzal, hogy éled a saját életedet és csinálsz amit akarsz? Senkinek... Így hát, mondhatni akár "normális" gondolatnak is, amíg mindez így marad.

Ha nem sértődsz meg, tipikusan a te fajtád az, akinek jobb is ha nem születik gyereke! Senkinek nem tennél jót vele.

2012. szept. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

Mindenki úgy él, ahogy akar. Ha neked így jó, senkinek sem ártasz vele,nem?


Csak később nehogy megbánd, hogy egy üres házba mész haza és egyedül karácsonyozol.

2012. szept. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy egy normálisabb választ is adjak, mint az előzőek. Arra nem kényszeríthet senki, hogy gyereket csinálj, és igen, jól látod, sokba kerül egy gyerek. Aki (és ez lehet a párod is) nem tudja ép ésszel felfogni, hogy te nem akarsz gyereket, az nem normális. Gyerek nélkül is lehet boldog az ember és inkább ne legyen gyereked minthogy annak a gyereknek rossz apja legyen és szegénységben nőjön fel!
2012. szept. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Golan Trevize ***** válasza:
100%

keress egy olyan nőt, aki szontén nem akar gyereket valamilyen okból kifolyólag.

így nem kell áltatni sem a másikat, hogy "majd talán jövőre, ha úgy alakul".

lehetőleg olyat, akinek van saját egzisztenciája, amire büszke, és meg is akarja tartani.

így egy darabig az összeköltözés sem fog szóba kerül.


lesz társad is, és a jelenlegi életviteledet sem kell feladnod.

2012. szept. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os! Azért egy olyan nőre, aki igenis szeretne gyereket, sem kellene ráerőltetni, hogy fogadja el, hogy nem lesz. Ezért ha keres is magának az illető egyszer majd párt, nem árt magához illő társat találni!
2012. szept. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Fülünyúl ***** válasza:
40%

Nos, kedves kérdező.

1. Ha valakinek rossz az anyagi helyzete, és kétes, hogy megfelelő körülmények között fel tudjon nevelni egy gyermeket, ott a gyerekvállalás valóban meggondolandó, hiszen a gyermek iránt rendkívül nagy felelősséggel tartozunk. Ez rendben van.

2. A leírásod viszont kezdtem nem érteni, amikor elmondtad, hogy te nem akarsz gyereket, mert inkább magadra költöd a pénzt, elektronikus kütyüket akarsz. Nos, mindenki úgy él ahogy neki tetszik, viszont ilyen gondolkodásmóddal nem igazán fogsz nőt találni magad mellé és ezen ne csodálkozz. A normális az, hogy az ember családot akar alapítani, gyermekeket felnevelni. Egy kicsit attól is örök életű az ember, hogy a gyermekeiben él tovább. Persze te nem ilyen vagy, valószínűleg agglegényként, egyedül fogod leélni az életed a házimozijaid között. Ha te így szeretnéd, akkor ne foglalkozz a szülő nyomással, bár valószínűleg ők teljesen normális módon a család és unokák mellett állnának. De ez a te döntésed. Hozzáállásod, gondolkodásmódod mindenesetre rendkívül riasztó, én speciel biztosan nem állnék össze veled párkapcsolatra.

2012. szept. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
Azt írod, se nőre, se gyerekre nem akarod költeni a pénzt, mert tudsz jobbat is, pl. ruhák meg kütyük. Semmi gond, akkor maradj ki a párkapcsolatokból, ha neked fontosabb a legújabb iphone, mint a nők, akkor parancsolj, érezd jól magad... hol itt a probléma?
2012. szept. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!