Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan, hogy visszafog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy visszafogadtátok a lányt ilyen durva megcsalás után? Mit tegyek? (21/F)

Figyelt kérdés

Kérlek írjátok le az őszinte és átgondolt véleményeteket, nagyon fontos lenne nekem valami kapaszkodó szerű.

Pár hetes kapcsolatról van szó, összejöttem egy gyönyörű lánnyal akinél szebbet még sosem láttam... Igazából el sem hittem ,hogy ilyen barátnőm van és minden -majdnem- tökéletesnek is tűnt egészen csütörtökig.

Nos én már kb hónapok óta össze akartam jönni vele, nagyon tetszett már amióta először megláttam és amikor megismertem ez nem is változott , mindketten nagyon szimpatikusak voltunk egymásnak. Kicsit ilyen tini szerelem szerű kapcsolat volt nagyon romantikus és pont ez tetszett a legjobban , én a lelkem mélyén mindig ilyen kapcsolatra vágytam. Volt már pár barátnőm de nem vagyok olyan tapasztalt ilyen téren, akkor talán feltűntek volna a jelek. Voltak páran akiket nem is igazán ismertem de le akartak dumálni a csajról , mondván hogy a csaj egy büdös k..va , nem érdemes vele foglalkozni , majd jól átb..z engem is stb. Persze tök nem érdekelt és gondoltam csak féltékenyek vagy ilyesmi. Én kb már teljesen szerelmes voltam belé és nagyon boldogok is voltunk együtt, ezt ő is sokszor elmondta ,hogy úgy érzi velem más lesz és remeg a gyomra mikor vele találkozik (mostmár én is így vagyok csak nekem az idegtől remeg) és hogy engem komolyan szeretne venni és tudnom kell ,hogy vannak olyan dolgai amit szégyell a múltban és el akarja mondani nekem , de tudja hogy kidobnám stb.

Én pedig mondtam - mivel enyhén féltékeny típus vagyok - hogy nem kell elmondania mert nem érdekel mit tett eddig , úgy szeretem ahogy van és mostmár nálam tiszta lappal indul. Ennek annyira megörült ,hogy azonnal nekem esett örvendezett ,hogy mennyire szeret és hogy hozzám akar jönni feleségül stb. Mondom oké oké. Aznap este még más is történt köztünk ami addig nem -nem feküdtünk még le de akkor este viszont letérdelt elém ugye értitek- és aztmondta a hétvégén aludjak nála és akkor majd olyat fogunk végre csinálni amit már nagyon régóta akar velem.

Hát nem éppen az lett amire számítottam. Kedd este elment a barátnőivel , nem igazán beszéltünk másnap pedig kicsit fura volt de jókedvűnek tűnt egészen csütörtök délutánig. Akkor írt ,hogy át tudnák e menni hozzá a szülei nincsenek otthon és akar valamit. Mondom jólvan oké, átmentem picit később. És akkor minden rosszra fordult... Már sírva nyitott ajtót, azthittem meghalt valakije vagy mittomén , behívott a szobába és mutatott egy szöveget a gépén azt mondta olvassam el mert ő nem tudja úgysem elmondani. Nem részletezem így is elég hosszú lesz a kérdés. A lényeg ,hogy amikor "bulizni" ment össze találkozott a volt barátjával és azzal a társasággal. Később mikor már ő is sokat ivott odament hozzá beszélgetni meg ilyenek. Tényleg nem részletezem a lényeg hogy este megcsalt vele de nem ez a legrosszabb. Az egyik haverja is ott volt és mindkettővel lefeküdt... Azt mondta nem volt teljesen magánál , nem tudta mit csinál de már a dolog közben is abba akarta hagyni de már nem tudott mit tenni. Vannak sokkal gyomorforgatóbb részletek is , a két srác felvette a telójával az egészet és nem is védekeztek.

Én nem igazán tudtam akkor mit csinálni körülbelül olyan volt nekem mintha fogtak volna egy fejszét, levágták volna a farkamat aztán ledugják a torkomon és közbe egy vonat levágja a fejem. Nagyjából így éreztem magam, még sosem volt hasonló. Kb sokkot kaptam vagy nem is tudom a legdurvább hogy alig emlékszem mi volt utána szerintem rákos is lettem egy pillanat alatt.

Azóta már írt párszor , de nem válaszoltam neki.

Legszívesebben elmennék szerzetesnek egy tibeti templomba és elfelejteném az egész eddigi életemet.

Aludni azóta nem aludtam egy percet sem úgy tudom 7 nap után meghal az ember én most tartok háromnál talán majd lesz valami.

Nem igazán tudom most mit csináljak. Továbblépni képtelen vagyok, most úgy érzem visszafogadni pedig nem fogadhatom vissza mert én ezt nem tudom feldolgozni , szó szerint hányingerem van ha rá gondolok. Utoljára náluk beszéltünk akkor valami olyasmit mondhatott bár nem nagyon értettem mert úgy bőgött ,hogy sajnálja és hogy hiba volt és bármit megtesz BLABLABLA....


Elolvastam már pár kérdést és jöttek a válaszok ,hogy "ha igazán szereted akkor igenis adsz neki esélyt ...". ÉS mégis hogyan adjak neki esélyt??? Amikor rosszul vagyok az egésztől, ha meglátnám szerintem lehánynám.

A másik meg ,hogy "nem érdemel meg, lépj tovább" meg ilyenek. Egyiket sem tudom megcsinálni úgy érzem , tovább lépne szerintem nem fogok tudni, de még szeretem vagy nem szeretem azt sem tudom már. Minden teljesen szép volt és tökéletes. És akkor...


Sajnálom ,hogy hosszú lett...



2016. dec. 11. 01:58
1 2 3 4
 31/39 Szergej55 ***** válasza:
100%
Igen, egy illúzióba kapaszkodsz. Tudom, hogy nehéz tőle megválni, de néha eljöhet a logika ideje is.
2016. dec. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

#30 és annak mi értelme van? Süllyedjen le egy olyan gyerekes és egyáltalán nem férfihoz méltó szinte, hogy csak azért visszafogadja, hogy meghúzhassa majd megalázz? Ugyan már, ettől nem lenne jobb a kérdező lelkivilága.


És semmi esélyt nem érdemel egy ilyen csaj.Most őszintén, mit tudnak ezen megbeszélni?? Azt, hogy a csaj soha többet nem csinálj ilyet mert szereti a fiút?

De, hát elvileg eddig is szerette és mégis ilyet tett..


Kérdező, egyértelmű itt minden, csak a rózsaszín ködtől nem látsz sajnos semeddig. Hetek, hónapok múlva mikor erre az egészre visszagondolsz akkor ugyanúgy fogsz látni mindent mint ahogy nagyon sokan leírják itt: szánalmas ez a csaj, undorító amit tett veled.


Az pedig, hogy azt írod, hogy sosem fogsz rajta túllépni az nem igaz. Csak az első pár nap, hét, hónap lesz nagyon rossz, viszont most kell nagyon erősnek maradnak és tartanod magad és hidd el később meg fogja hálálni neked az élet, hogy nem maradtál egy ilyen mellett...

2016. dec. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

Nos megtörtént, találkoztunk. Felvettem még délelőtt mikor hívott, csak 10 percet kért ,hogy személyesen is bocsánatot kérjen. Belementem. Ehhez képest még nagyobb jelenetet csinált mint amire számítottam de nagyjából azokat mondta el amiket már leírt nekem a hétvégén. Amikor szóba hoztam azt a témát hogy én le akarom ezt zárni teljesen kikelt magából nem is bírtam lenyugtatni. Könyörgött esküdözött ,hogy ő bármit megtesz nekem és ha ezt az egy hibát képes vagyok neki megbocsájtani akkor ő lesz a világ legjobb barátnője és mindent megtesz majd a kedvemért, elég egy kis hiba és akkor dobhatom egyből csak adjak neki még egy esélyt. Akkor mondtam neki ,hogy szivem én adtam neked már egy esélyt az első megcsalást még megbocsájtottam de te rögtön megcsaltál egy másikkal is szóval... Az ilyenekre pedig totál infantilisen reagált ott zokogott mindenki előtt nagyon zavarba voltam már. Meg térden állva akart bocsánatot kérni az utcán de mondom az ilyen teljesen felesleges én nem akarom őt megalázni. Monda hogy kérdezzek meg bárkit ő még sosem könyörgött senkinek, de értem bármit megtenne, azt is mondta ,hogy annyi szeretőt tarthatok amennyit csak akarok , össze vissza beszélt mindent. Ez az értelmetlen "beszélgetés" ment majdnem 2 órán át aztán mondtam hogy nekem már mennem kell haza mert muszáj tanulnom de nem bírtam lerázni egy könnyen. Nagyjából azt könyörögte ki, hogy holnap is találkozzunk sulija után és beszélgessünk.


Valóban igaza volt annak aki azt írta, hogy találkozzak vele és utána sokkal jobb lesz mert tényleg sokkal jobban érzem magamat. Nemtudom ez helyes e de nagyon jó érzés volt ahogy könyörög nekem a járókelők szeme láttára... Talán holnap is találkozok vele és akkor még jobban fogom érezni már magam, kicsit kiengesztelne hogy így alázkodik. De nem akarom ezt csinálni vele , hiába hitegetni vagy kihasználni mert nagyon rossz is volt látni hogy milyen állapotban van, nagyon sajnáltam. Most értem haza és ezt egyből leírtam, még mindig remeg a gyomrom, nagyon stresszes volt ez nekem. Az is jót tett ,hogy itt sokan próbálnak "megvédeni" a csajtól bár úgy érzem inkább őt utáljátok mint értem aggódtok, de engem sem érdekelne egy ismeretlen szóval nembaj. Mindenkinek ment a zöld kéz.

2016. dec. 11. 15:50
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

Hű,


A lány lelkileg sérült és pszichológus sem ártana neki, mert ez nagyon durva, saját magát teszi tönkre szerencsétlen... Viccen kívül mondom, én gyanítom, hogy borderine személyiségzavara van vagy hasonló... És ezt még csak nem is az utolsó kommented miatt írtam, hanem már előtte megfogalmazódott bennem.


Ne alakíts ki vele párkapcsolatot, mert ő ilyen, és nem fog megváltozni magától, neked pedig el kell viselni ezeket a kilengéseket.. NEm lesz boldog ő sem, és te sem. Bár nagyon vágyik a szeretetre, de képtelen megmaradni egy kapcsolatban, és folyamatosan meg foglya alázni hasonlóképpen magát a legkisebb hízelgés és kísértés miatt. (Egyébként ez pl jöhet a gyerekkorából fakadóan, lehet azért említette, valószínűleg a szüleivel nem volt jó kapcsolata.)


Ezek az emberek saját magukat is tönkre teszik, olyan kettősség és felelőtlenség van bennük. Persze vágynának egy kiegyensúlyozott kapcsolatra, de nem leszel neki soha elég jó, mert nem lesz elég neki a te törődésed. ÉS látod, hogy ingatag.


Szóval én azt mondom, hogy ne utáld, én inkább sajnálnám, amiért ennyire megalázza magát és tönkre teszi az életét.

Javasolnám neki a pszichológust, mint segtítséget, hogy később jobb élete legyen és tudja kezelni a dolgait, legalább ennél jobban.


És ha rám hallgatsz, soha nem mászol bele egy lelki sérülttel kapcsolatba, mert fájni fog neked is. :/

2016. dec. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
*folyamatosan meg fogja alázni *
2016. dec. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, de drága vagy!


Most örülök, mert én is azt ajánlottam, hogy beszélj vele, úgy gondoltam, hogy akkor majd egyből tudsz majd aludni.

Amúgy meg azt is akartam írni, hogy nem neked kell kitalálni, hogy majd mit mondasz neki... Neked csak kérdezni kell egyet-kettőt, aztán ő majd beszél. Így is lett gondolom.


Jól csináltad, hogy erős maradtál és le akarod zárni.

Gondolj bele, hogy mit tanulna abból, ha megcsal két férfival és aztán visszafogadod... AZT, hogy megcsalt egyszerre kettő hapsival és TE VISSZAFOGADOD... NORMÁLIS?! Há' Maaargit... Mármint érted na.


Meg kell tanulnia, hogy ha tesz valamit, akkor annak következményei vannak. Nem olyan az élet, hogy akkor most azt mondtam, hogy visszaszívom és akkor meg sem történt. Vagy hogy azt mondom, hogy bocsáss meg és bumm minden rendben van.

Már nem vagyunk gyerekek, ahol az oviban működött, hogy a másik megüt, aztán kezet fogunk és béke...


A felnőttek világában döntések vannak és azokkal járó felelősség ÉS következmények!


A tettek után vállalni kell mind a felelősséget és a következményt is.

Ha most nem azt kapja, amit megérdemel valójában, akkor nem tanul abból, amit tett.


A másik pedig az, hogy a felnőtt életben van még egy érdekes dolog... Ez az egész teszi izgalmassá az életet.

Még pedig az, hogy nagyon gyakran NINCS rossz vagy jó döntés, CSAK DÖNTÉS VAN.

Nem lehet megmondani, hogy mi a jó döntés. Nem tudja egyik felnőtt sem, hogy mi a jó döntés. Itt a sok felnőtt, tapasztalt, érett ember is mind vitázik, hogy akkor most beszélni kell-e vele, vagy soha többé ne is lásd stb.


A felnőtt életben olyan helyzetekbe keveredsz, ahol neked kell döntést hoznod, és nem tudod, hogy vajon az jó-e vagy rossz, de a felelősséget neked kell érte vállalnod. Mi csak tanácsokat tudunk adni, de Te hozod meg a döntéseidet.


Véleményem szerint érdemes vele megbeszélni és letisztázni, kibeszélni a dolgot, de nem szükséges egy-két hétnél tovább húzni az egészet. Pár órás beszélgetések alkalmával ki lehet tárgyalni, és szerintem egy ilyen húzás után a leányzó nem érdemel még egy esélyt.

A helyzet súlyosabb annál mint hogy most legyünk gyöngédek. A kedvességedből úgy tűnik, hogy az elmúlt hetekben nem tanult.


Talán az élete további részében majd a szigorodból, hogy most itt te megléped, hogy legyen vége... Talán majd abból fog.


Ja, és a döntések mindig konfliktust szülnek, mivel nincs olyan döntés, hogy az mindenkinek jó. Mindig lesz olyan, aki sérül egy döntés hozatalkor, akinek nem tetszik az a döntés. De akkor is meg kell lépni, mert azt látja az ember a jó döntésnek. Szavaid legyenek Igen,igen vagy Nem,nem... De a langyos vizet kiköpik.


Szóval ha döntést hozol, akkor tartsd magadat hozzá. Erre szokták mondani, hogy "Ne csinálj segget a szádból."


Látod ő nem tartotta magát a szavához... Jó lett? Nem.


Sok sikert a fájdalmas döntésedhez, de hosszú távon hidd el, hogy ez lesz a jó!

De persze a te kezedben van az életed. Magad alakítod olyanra, amilyenre tudod. Hajrá!

2016. dec. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 Szergej55 ***** válasza:
100%
Semmiképp ne fogadd vissza, de én azt mondom, hogy ha nagyon akarod, kicsit húzhatod még az agyát. Tudom, szemétség, de ezek után nem nagyon lehet vele mást tenni. Ha pedig meguntad, vágd el a kapcsolatot mindenestül végleg.
2016. dec. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:
100%
Azért egy tesztet majd csináljon ha nem védekezett!
2016. dec. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges vele most mégegyszer találkozni.Mit tudnátok úat mondani? Neked a lelked obb,mert visszavághattál...Azt mondanám, tartsunk szünetet, mad az idő eldönti. Nem mennék ma a talira.

Egyetlen megoldás,hogy vége a kapcsinak.Miért? Ha megbocsátanál, az felszínes lenne.Mindig ott lebegne a szemed előtt, többé nem tudnál benne bízni./ami természetes/Tehát: a kapcsi halálra van itélve.Most őszintén? Neked egy ilyen ribizli kell? Ilyen hisztis csa?Olyan nincs, hogy nem tudom abba hagyni!!!Ratad röhögnének,hogy ilyen csajal jársz.Nekem nem kellene, akármennyire is szép. Magadat minősíted vele. Elég lesz lekaparni magadról...főleg ha olyanokat mondasz neki...jó holnap találkozunk.Mindent meg kell vele szakítanod, mert most jön az érzelmi zsarolás, lelkiismeretfurdalás kikényszerítése...öngyilkos leszek, nem tudok nélküled élni...Döntesz ahogy döntesz....de majd emlékezz a szavaimra.

2016. dec. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!