Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan, hogy visszafog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy visszafogadtátok a lányt ilyen durva megcsalás után? Mit tegyek? (21/F)

Figyelt kérdés

Kérlek írjátok le az őszinte és átgondolt véleményeteket, nagyon fontos lenne nekem valami kapaszkodó szerű.

Pár hetes kapcsolatról van szó, összejöttem egy gyönyörű lánnyal akinél szebbet még sosem láttam... Igazából el sem hittem ,hogy ilyen barátnőm van és minden -majdnem- tökéletesnek is tűnt egészen csütörtökig.

Nos én már kb hónapok óta össze akartam jönni vele, nagyon tetszett már amióta először megláttam és amikor megismertem ez nem is változott , mindketten nagyon szimpatikusak voltunk egymásnak. Kicsit ilyen tini szerelem szerű kapcsolat volt nagyon romantikus és pont ez tetszett a legjobban , én a lelkem mélyén mindig ilyen kapcsolatra vágytam. Volt már pár barátnőm de nem vagyok olyan tapasztalt ilyen téren, akkor talán feltűntek volna a jelek. Voltak páran akiket nem is igazán ismertem de le akartak dumálni a csajról , mondván hogy a csaj egy büdös k..va , nem érdemes vele foglalkozni , majd jól átb..z engem is stb. Persze tök nem érdekelt és gondoltam csak féltékenyek vagy ilyesmi. Én kb már teljesen szerelmes voltam belé és nagyon boldogok is voltunk együtt, ezt ő is sokszor elmondta ,hogy úgy érzi velem más lesz és remeg a gyomra mikor vele találkozik (mostmár én is így vagyok csak nekem az idegtől remeg) és hogy engem komolyan szeretne venni és tudnom kell ,hogy vannak olyan dolgai amit szégyell a múltban és el akarja mondani nekem , de tudja hogy kidobnám stb.

Én pedig mondtam - mivel enyhén féltékeny típus vagyok - hogy nem kell elmondania mert nem érdekel mit tett eddig , úgy szeretem ahogy van és mostmár nálam tiszta lappal indul. Ennek annyira megörült ,hogy azonnal nekem esett örvendezett ,hogy mennyire szeret és hogy hozzám akar jönni feleségül stb. Mondom oké oké. Aznap este még más is történt köztünk ami addig nem -nem feküdtünk még le de akkor este viszont letérdelt elém ugye értitek- és aztmondta a hétvégén aludjak nála és akkor majd olyat fogunk végre csinálni amit már nagyon régóta akar velem.

Hát nem éppen az lett amire számítottam. Kedd este elment a barátnőivel , nem igazán beszéltünk másnap pedig kicsit fura volt de jókedvűnek tűnt egészen csütörtök délutánig. Akkor írt ,hogy át tudnák e menni hozzá a szülei nincsenek otthon és akar valamit. Mondom jólvan oké, átmentem picit később. És akkor minden rosszra fordult... Már sírva nyitott ajtót, azthittem meghalt valakije vagy mittomén , behívott a szobába és mutatott egy szöveget a gépén azt mondta olvassam el mert ő nem tudja úgysem elmondani. Nem részletezem így is elég hosszú lesz a kérdés. A lényeg ,hogy amikor "bulizni" ment össze találkozott a volt barátjával és azzal a társasággal. Később mikor már ő is sokat ivott odament hozzá beszélgetni meg ilyenek. Tényleg nem részletezem a lényeg hogy este megcsalt vele de nem ez a legrosszabb. Az egyik haverja is ott volt és mindkettővel lefeküdt... Azt mondta nem volt teljesen magánál , nem tudta mit csinál de már a dolog közben is abba akarta hagyni de már nem tudott mit tenni. Vannak sokkal gyomorforgatóbb részletek is , a két srác felvette a telójával az egészet és nem is védekeztek.

Én nem igazán tudtam akkor mit csinálni körülbelül olyan volt nekem mintha fogtak volna egy fejszét, levágták volna a farkamat aztán ledugják a torkomon és közbe egy vonat levágja a fejem. Nagyjából így éreztem magam, még sosem volt hasonló. Kb sokkot kaptam vagy nem is tudom a legdurvább hogy alig emlékszem mi volt utána szerintem rákos is lettem egy pillanat alatt.

Azóta már írt párszor , de nem válaszoltam neki.

Legszívesebben elmennék szerzetesnek egy tibeti templomba és elfelejteném az egész eddigi életemet.

Aludni azóta nem aludtam egy percet sem úgy tudom 7 nap után meghal az ember én most tartok háromnál talán majd lesz valami.

Nem igazán tudom most mit csináljak. Továbblépni képtelen vagyok, most úgy érzem visszafogadni pedig nem fogadhatom vissza mert én ezt nem tudom feldolgozni , szó szerint hányingerem van ha rá gondolok. Utoljára náluk beszéltünk akkor valami olyasmit mondhatott bár nem nagyon értettem mert úgy bőgött ,hogy sajnálja és hogy hiba volt és bármit megtesz BLABLABLA....


Elolvastam már pár kérdést és jöttek a válaszok ,hogy "ha igazán szereted akkor igenis adsz neki esélyt ...". ÉS mégis hogyan adjak neki esélyt??? Amikor rosszul vagyok az egésztől, ha meglátnám szerintem lehánynám.

A másik meg ,hogy "nem érdemel meg, lépj tovább" meg ilyenek. Egyiket sem tudom megcsinálni úgy érzem , tovább lépne szerintem nem fogok tudni, de még szeretem vagy nem szeretem azt sem tudom már. Minden teljesen szép volt és tökéletes. És akkor...


Sajnálom ,hogy hosszú lett...



2016. dec. 11. 01:58
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
88%

Holnap elolvasom... addig aluggyá! és amúgy meg verd ki.


Emiatt ne halj meg.


Tanulj és attól tuti bealszol...

2016. dec. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Most beleolvastam kicsit részletesebben éééés...

Túl leszel ezen. Velem hasonló "mókás" dolog történt... és. én is túl vagyok.


Viszont aludnod azt kell, szóval ne légy hülye. Végtére, ha máshogy nem megy, akkor vegyél be nyugtatót, vagy beszélj a csajjal... talán az lenyugtat. Ha hiszel, akkor imádkozz, az elég jó szokott lenni amúgy... vagy meditálj és elmélkedj. Sok sikert!

2016. dec. 11. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

A csaj egy ótvar nagy ribizli és egy szót sem érdemel. Ne vágd tönkre magad és ne foglalkozz vele. Nála végül is, szinte csak jobbat találhatsz, mert egyszerre 2 pasival csalt meg.

Esélyről ne is gondolkozz. Nem érdemes neki adni, újra megtenné.

És ember! Legközelebb fogalmazz tömörebben. Az első pár bekezdést összefoglalhattad volna 1 mondatban: Felszedtél egy csajt és beleszerettél...

2016. dec. 11. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Jó hogy máris 3 válasz érkezett, vagyis inkább mondjuk azt hogy másfél. Nem bírok aludni hiába próbálok, nyugtatón én is gondolkodtam de nem tudom honnan szerezhetnék vagy kivel irassak fel vasárnap.

Nem igaz az hogy nála csak jobbat találok mert ő tökéletes. A legszebb lány akit valaha láttam , minden tökéletes rajta és nagyon okos és jólelkű is , bármiről tudtam vele beszélgetni és annyi mindenben hasonlítunk. Azt gondoltam megtaláltam a másik felem és még gyönyörű is... Annyira csalódott vagy nem tudom elmondani nektek, nem tudom hogyan érzékeltetni hogy megértsétek ennek a fontosságát az életembe. Azt mondta ,hogy szeret és én elhiszem neki, láttam rajta ez biztos.

Csak nem értem miért csinálta :,((((

Nem is használt ki soha, én egyetemre járok és mellette dolgozok két helyen ,amikor randiztunk próbáltam jó benyomást kelteni anyagilag mert az ő szülei tehetősek. De mondta ,hogy őt ez nem érdekli egyáltalán és hogy ő mindent fizet magának nem kell meghívnom semmire ezentúl. Nagyon különleges lány, nem értitek...

Tudom ,hagyjam már abba ezt... Ha nem vagyok szimpatikus inkább ne írjatok semmit tényleg nincs szükségem még több negativitásra most.

Szerintetek tényleg nem érdemel még egy esélyt? Menjek el pszichológushoz vagy mi?

Minden segítség jól jönne... Kötelet is elfogadok.

2016. dec. 11. 02:29
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd már meg a csajt, kíváncsi vagyok, ki volt ennyire gyönyörű. :D Egyébként meg offold, nem érdemel ez kutyaszart se.
2016. dec. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Nyilván nem fogom mutogatni itt a képét idegeneknek. De hidd el nem csak én láttam szépnek. Bár ahhoz képest ahogy kinéz nem volt elszállva magától.
2016. dec. 11. 02:46
 7/39 anonim ***** válasza:
44%
Megkúratta magát egy édeshármasban, te meg nem mutatsz róla képet? Meg is érdemed, amit kaptál. :D
2016. dec. 11. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Jaj te szegény mennyire ki vagy bukva. Uram atyám... hogy írhatod, hogy tökéletes, amikor megcsalt két másik férfival... Érzed a logikai bukfencet?


Figyeljé! NINCS TÖKÉLETES EMBER! Érted? Ezt ismételgessed magadban, hogy nincs tökéletes ember. Nincsen!


Mind tökéletlenek vagyunk, és ezért hibázunk is... olykor nagyobbat, mint ő most. DE EZEK UTÁN NE GYERE AZZAL, HOGY Ő TÖKÉLETES! Megbolondultál?


Félrebeszélsz ennyi nem alvás után...


Figyu. Beszélj vele, az majd segít. De egy pár hetes szerelem után ne ugorj a kútba te szerencsétlen.


AZT MEG NE HIDD, HOGY FELJÖSSZ A GYK-RA ÉS NEM KAPSZ NEGATIVITÁST!


Mert azt fogsz kapni! Az igazság ku|värÄ fájni szokott, és itt általában a képedbe vágják az igazságot...


A csajt el kell engedned, és minél előbb elfogadod ezt... annál előbb fogod elengedni. Most még az elején vagy, de egy-két nap... egy-két hét... egy-két hónap és jobb is lesz. Az első pár nap a legrosszabb. Ne félj, mert ennél csak jobb lesz majd. Ez lebegjen a szemed előtt.


Meg az, hogy a csaj nem tökéletes.

Nincs tökéletes ember!

2016. dec. 11. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Értem mire gondolsz, érzem a logikai bukfencet. Sajnálom nem tudom már miket beszélek.

Azért nem lesz egyszerű ezt az időszakot valahogy kibírni, azt tervezte hogy karácsonykor bemutat a szüleinek is.

Szóval azt mondod beszéljek vele? De mégis mit mondjak neki, fogalmam sincs. Mondjam neki hogy gondolkodtam és vége ,hogy hagyjon békén? Ha ezt mondanám neki biztos nagyon kiakadna, már most is kivan beleolvastam miket írt úr isten... Vagy csak tartsunk szünetet? Vagy én is csaljam meg, már ezen is gondolkodtam de kb fel sem áll. Én teljesen kivagyok mostmár megpróbálok elaludni szörnyen fáradt vagyok.

2016. dec. 11. 03:00
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
A budos k***va budos k***vanak bizonyult, teged pedig megbolonditott a felszin. El fog mulni, de ahhoz hogy elmuljon, abba kell hagynod a dramazast, es elkezdeni tisztan gondolkodni. Senki nem mondja, hogy egyszeru lesz, de mas ut nagyon nincsen. Tiltsd le a szajhat mindenhonnan, torolj mindent ami ra emlekeztethet. Hajra!:)
2016. dec. 11. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!