Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan, hogy visszafog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy visszafogadtátok a lányt ilyen durva megcsalás után? Mit tegyek? (21/F)

Figyelt kérdés

Kérlek írjátok le az őszinte és átgondolt véleményeteket, nagyon fontos lenne nekem valami kapaszkodó szerű.

Pár hetes kapcsolatról van szó, összejöttem egy gyönyörű lánnyal akinél szebbet még sosem láttam... Igazából el sem hittem ,hogy ilyen barátnőm van és minden -majdnem- tökéletesnek is tűnt egészen csütörtökig.

Nos én már kb hónapok óta össze akartam jönni vele, nagyon tetszett már amióta először megláttam és amikor megismertem ez nem is változott , mindketten nagyon szimpatikusak voltunk egymásnak. Kicsit ilyen tini szerelem szerű kapcsolat volt nagyon romantikus és pont ez tetszett a legjobban , én a lelkem mélyén mindig ilyen kapcsolatra vágytam. Volt már pár barátnőm de nem vagyok olyan tapasztalt ilyen téren, akkor talán feltűntek volna a jelek. Voltak páran akiket nem is igazán ismertem de le akartak dumálni a csajról , mondván hogy a csaj egy büdös k..va , nem érdemes vele foglalkozni , majd jól átb..z engem is stb. Persze tök nem érdekelt és gondoltam csak féltékenyek vagy ilyesmi. Én kb már teljesen szerelmes voltam belé és nagyon boldogok is voltunk együtt, ezt ő is sokszor elmondta ,hogy úgy érzi velem más lesz és remeg a gyomra mikor vele találkozik (mostmár én is így vagyok csak nekem az idegtől remeg) és hogy engem komolyan szeretne venni és tudnom kell ,hogy vannak olyan dolgai amit szégyell a múltban és el akarja mondani nekem , de tudja hogy kidobnám stb.

Én pedig mondtam - mivel enyhén féltékeny típus vagyok - hogy nem kell elmondania mert nem érdekel mit tett eddig , úgy szeretem ahogy van és mostmár nálam tiszta lappal indul. Ennek annyira megörült ,hogy azonnal nekem esett örvendezett ,hogy mennyire szeret és hogy hozzám akar jönni feleségül stb. Mondom oké oké. Aznap este még más is történt köztünk ami addig nem -nem feküdtünk még le de akkor este viszont letérdelt elém ugye értitek- és aztmondta a hétvégén aludjak nála és akkor majd olyat fogunk végre csinálni amit már nagyon régóta akar velem.

Hát nem éppen az lett amire számítottam. Kedd este elment a barátnőivel , nem igazán beszéltünk másnap pedig kicsit fura volt de jókedvűnek tűnt egészen csütörtök délutánig. Akkor írt ,hogy át tudnák e menni hozzá a szülei nincsenek otthon és akar valamit. Mondom jólvan oké, átmentem picit később. És akkor minden rosszra fordult... Már sírva nyitott ajtót, azthittem meghalt valakije vagy mittomén , behívott a szobába és mutatott egy szöveget a gépén azt mondta olvassam el mert ő nem tudja úgysem elmondani. Nem részletezem így is elég hosszú lesz a kérdés. A lényeg ,hogy amikor "bulizni" ment össze találkozott a volt barátjával és azzal a társasággal. Később mikor már ő is sokat ivott odament hozzá beszélgetni meg ilyenek. Tényleg nem részletezem a lényeg hogy este megcsalt vele de nem ez a legrosszabb. Az egyik haverja is ott volt és mindkettővel lefeküdt... Azt mondta nem volt teljesen magánál , nem tudta mit csinál de már a dolog közben is abba akarta hagyni de már nem tudott mit tenni. Vannak sokkal gyomorforgatóbb részletek is , a két srác felvette a telójával az egészet és nem is védekeztek.

Én nem igazán tudtam akkor mit csinálni körülbelül olyan volt nekem mintha fogtak volna egy fejszét, levágták volna a farkamat aztán ledugják a torkomon és közbe egy vonat levágja a fejem. Nagyjából így éreztem magam, még sosem volt hasonló. Kb sokkot kaptam vagy nem is tudom a legdurvább hogy alig emlékszem mi volt utána szerintem rákos is lettem egy pillanat alatt.

Azóta már írt párszor , de nem válaszoltam neki.

Legszívesebben elmennék szerzetesnek egy tibeti templomba és elfelejteném az egész eddigi életemet.

Aludni azóta nem aludtam egy percet sem úgy tudom 7 nap után meghal az ember én most tartok háromnál talán majd lesz valami.

Nem igazán tudom most mit csináljak. Továbblépni képtelen vagyok, most úgy érzem visszafogadni pedig nem fogadhatom vissza mert én ezt nem tudom feldolgozni , szó szerint hányingerem van ha rá gondolok. Utoljára náluk beszéltünk akkor valami olyasmit mondhatott bár nem nagyon értettem mert úgy bőgött ,hogy sajnálja és hogy hiba volt és bármit megtesz BLABLABLA....


Elolvastam már pár kérdést és jöttek a válaszok ,hogy "ha igazán szereted akkor igenis adsz neki esélyt ...". ÉS mégis hogyan adjak neki esélyt??? Amikor rosszul vagyok az egésztől, ha meglátnám szerintem lehánynám.

A másik meg ,hogy "nem érdemel meg, lépj tovább" meg ilyenek. Egyiket sem tudom megcsinálni úgy érzem , tovább lépne szerintem nem fogok tudni, de még szeretem vagy nem szeretem azt sem tudom már. Minden teljesen szép volt és tökéletes. És akkor...


Sajnálom ,hogy hosszú lett...



2016. dec. 11. 01:58
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
Azt meg felejtsd el, hogy o tokeletes, es kulonleges lenne. Csak egy ocska test, aminek annyi az erteke, hogy szep es szet tudja tenni a labat. Ez a "lany" annyira rohad belulrol, hogy kb. idaig erezni a szagat, te egyelore max. azert nem erzed mert meg vagy bolondulva, hogy "pedig o annyira gyonyoru". Akkor hasznald. Ennyit er, aztan el lehet dobni taknyos zsepikent :"). De viccen kivul, semmikepp ne beszelj vele, es ne erintkezz vele ezentul. Szerinted mi valtozna? Meg ha tul is lennel ezen, akkor a kovetkezo szombaton eloadja ugyanezt, csak akkor epp harman fogjak egyszerre szopatni a buli kozepen. A negyedik meg kamerazik, az otodik hulye meg te leszel, akinek masnap megint eloadja, hogy "jaj bocsass meg en mar kozben is abba akartam hagyni, de hat annyira fincsi volt mind a 3 srac! De en nem akartam tenyleg...".
2016. dec. 11. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
86%
2en kurtak a csajodat te meg vissza akarod fogadni?Ez legalja.hu remélem valami fake kérdés...
2016. dec. 11. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Még hogy különleges :D Jó génjei vannak plusz ad magára, tartást és morális értéket nyomokban sem tartalmaz. Menj és sírd vissza magad hozzá, hisz' annyira gyönyörű... :)
2016. dec. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta nem volt teljesen magánál , nem tudta mit csinál de már a dolog közben is abba akarta hagyni de már nem tudott mit tenni."


No de nem hagyta abba, és tudott volna mit tenni!És szánalmas, hogy a piára fogja.


"A másik meg ,hogy "nem érdemel meg, lépj tovább" meg ilyenek. Egyiket sem tudom megcsinálni úgy érzem , tovább lépne szerintem nem fogok tudni,"


De megtudod csinálni, ne legyél mulya!Akaraterő kérdése az egész.

2016. dec. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

Igen igen megint csak a külső.

A tökéletes külső 10 év múlva gyerek után már nem annyira lesz tökéletes.

A belső meg.. pár hét alatt még újdonság, de pár év múlva is így gondolnád? ;) Persze ezt nem lehet tudni, mert minden kapcsolat így indul, hogy ő az igazi.

A másik ami miatt tényleg r..i a csaj .. Mindenki szokott sokat inni, de attól függetlenül nem dugatom meg magam 2 emberrel.


Több éves kapcsolatnál még elgondolkodnék rajta ( mert lehet kellett a változatosság :D ) hogy visszafogadjam.

De pár hetesnél semmi esetre sem. Ha ennyire szerelmes minden gondolata rólad kéne, hogy szóljon. De látad nem így van.

2016. dec. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod ezt a sokkot újra átélni, hagyd el. És ne hidd hogy ő olyan extra mert fizeti a részét, stb. Egy csomó lány ezt csinálja, nincs ebben semmi. És ez a lány tényleg egy q®v∆, szóval ne égesd magad vele. Ha össze házasodnátok, minden férfi és nő tudna rólad, agyba-főbe csak és feleséged velük.
2016. dec. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
*tudná rólad, hogy agyba-főbe csal a feleséged velük.
2016. dec. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam hasonló helyzetbe nekem 3 évembe telt míg rájöttem,hogy az ilyen nem fog változni,mert ugyanazokat a hibákat elkövette újra és újra. El kell felejtened mielőbb,tudom kemény lesz mert még szerelmes vagy bele de nincs más út,hacsak nem fogadod el,hogy a jövőben is megcsaljon és mindenki arról beszéljen,hogy a párod egy büdös nagy ribi.(bár aki ezt elfogadja nem normális).Az ilyennek nem való komoly kapcsolat,az ilyent az élteti,hogy egyik farokból a másikba ül.
2016. dec. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod, nem tudnad visszacsalni (nem is kellene),mert fel sem allna..Ez igy van, mert te tenyleg szerelmes vagy.Ha o is tenyleg szeretne,-ital ide vagy oda-mas pasas meg a nyelvet sem dughatna a szajaba, nemhogy mast mashova.Plane ketten egyszerre.Kukazd a csajt,odavalo.
2016. dec. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

Kutyabol nem lesz szalonna,lasd nem emlitett elozmenyei es a mostani eset is....tiszta lappal indult nalad es rasz* rt.Duplan.

Mindezt ugy h veled meg le sem fekudt.

Innentol kisergetni akarod mindenhova vagy megtiltod h igyon vagy erenyovet adsz ra?

Sajat lelki beked erdekeben maradj ki ebbol a "nöböl",barmennyire is szep.

Es egyel, igyal,elmulik ez is szepen idovel,foglald el magad.

2016. dec. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!