Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti a férfi szívét vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti a férfi szívét vagy az eszét nézitek inkább? Melyik a fontosabb?

Figyelt kérdés
2016. nov. 24. 16:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Azt nem is úgy értettem a külsőt,hogy csak is a jóképűeknek van barátnője, de gondolom annyira fontos a külső,hogy két ember vonzalmat érezzen egymás iránt. Pl. én ha külsőre egyáltalán nem jövök be egy adott nőnek, akivel próbálnék ismerkedni, akkor lehetek akármilyen intelligens, jó dumás, rendes, törődő stb. a büdös életben nem lesz belőle kapcsolat. Az is tény,hogy aki jóképű az azért több eséllyel indul a nőknél, hogy ezt az esélyt elcseszi e vagy nem, az már más kérdés.
2016. nov. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nekem nincs jó iskolai végzettségem, mert nagyon nehezen ment a tanulás, szövegértési problémáim vannak, születésemkor oxigén hiánnyal születtem és a suliban elöjöttek a problémák. Film nézéskor is néha nem értem meg mit mondanak, olvasásnál ugyanez. Viszont nem szeretem a felszines beszélgetéseket, szeretek tartalmasan beszélgetni.
2016. nov. 24. 17:25
 13/18 anonim ***** válasza:
41%

A belsőt ;)


bőrülés, ülésfűtés, pénztárca belseje :)))))))

2016. nov. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
36%
A nőknek akkora szívük van ,amennyid pénzed van.
2016. nov. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A szív alatt mit értünk?

Mert az a fontosabb nálam is, hogy szeressen őszintén és legyen jóindulatú, lelkiismeretes.

De nyilván egy bizonyos IQ szint alatt már hiába minden.

2016. nov. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

7:

Az intelligencia nem egyenlő az ötösökkel az iskolában. Wikipédia: Intelligencia


A barátom középvezető egy logisztikai vállalkozásban, de szégyenkezés nélkül bevallja, hogy középsuliban és fősuliban is kettesekkel döcögött át mindig. Komoly kapcsolatai sem voltak. Egyszerűen jól szót ért az emberekkel, szorgalmasan végzi a munkáját, lazán áll a dolgokhoz és az élethez (de mindig megcsinálja a rábízott munkát).


Miért hiszik azt sokan, hogy elég a sok ötös a suliban az érvényesüléshez (akár csak a munkában)? Szerencsére nem. Más skill-ek is szükségesek.

2016. nov. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
A kezét, mert az mindent elárul róla.
2016. nov. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
*Marika gyakorló jósnő ;)
2016. nov. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!