Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti a férfi szívét vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti a férfi szívét vagy az eszét nézitek inkább? Melyik a fontosabb?

Figyelt kérdés
2016. nov. 24. 16:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
egyformán fontos, hiába szeret, ha s.gghülye. Fordítva meg...
2016. nov. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
dettó, nálam is mind a kettő fontos!
2016. nov. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

Fogós kérdés. :)

Mindkettő fontos.

2016. nov. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
A kettő kombinációját. Ha szárazon akarnám leírni: az IQ és az EQ egyformán fontos, mindkettő az intelligencia egy formája.
2016. nov. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

Ez totálisan megfoghatatlan és megválaszolhatatlan amit kérdeztél. Mi a szív? Mi az ész? Mindkettőhöz lehet jó és rossz tulajdonságokat mondani, amik ha megvannak, abból profitál az ember.


Legyen tökös, magabiztos, kezdeményező, bátor, önbizalommal teli. Jó dumás, intelligens. (ez inkább ész)

De legyen VELEM kedves, törődő, figyelmes. (ez inkább szív)


(Nem a két dolog nem zárja ki egymást, mert találkoztam már férfiakkal az életemben, akikben mindkét fajta tulajdonságok megvoltak.)

2016. nov. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%
Úgy érted, hogy a külső után, igaz?
2016. nov. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
"Legyen tökös, magabiztos, kezdeményező, bátor, önbizalommal teli. Jó dumás, intelligens. (ez inkább ész)" Igen, aztán életemen során, főleg iskolában, közép iskolában azoknak voltak a legfullosabb nőik, akik ép, hogy átdöcögtek kettessel, meg egyébként sík hülyék voltak, az volt a szórakozás,hogy egymást szorították a radiátorhoz a padon ülve, és hasonlók. Ezek aztán intelligens srácok voltak :) Mindegy milyen hülye vagy bunkó az ember,ha jól néz ki, találni fog magának csajt, már ha nem egy csaj találja meg őt.
2016. nov. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mindkettőt. Nagyon fontos, hogy milyen ember, hogy hogyan bánik a környezetével (renegeteget elmond az emberről), mennyire érett érzelmileg, hogyan kezeli a konfliktusokat, illetve az, hogy szeressen és tiszteljen, teljesen alap dolog egy kapcsolatban. Viszont ugyanannyira fontos az is, hogy azonos intellektuális szinten mozogjunk és tudjunk egymással beszélgetni. A külső - így az utolsó megjegyzésére - pedig marha szubjektív, a férjem szerintem a legszexibb ember a bolygón (egy szőrös-szakállas-mackós ember, ami nekem pont a zsánerem), a barátnőim 95%-a szerint pedig bűnronda, nabumm.
2016. nov. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én úgy értem ezt a kérdést, hogy melyik dominál inkább, ha választotok. Bennem a szív, mert nem vagyok az a túl magabiztos, intelligens, kezdeményező. Jobban szeretem, ha mind a férfi mind a nő egyenlő arányban kezdeményez, ha szimpatizálunk egymással.
2016. nov. 24. 17:05
 10/18 anonim ***** válasza:
49%
Nalam az ész. A buta férfiakat lenézem, akkor is, ha odavan értem. Nem tudok rájuk felnézni, pláne hogy én tanult nő vagyok. Nekem fontos, hogy érezzék tiszteletet a barátom iránt, mondjuk a sima barátaimat is ez alapjan választom meg. De nyilvan fontosak az érzelmek is, egy okos, de bunkó pasival se jönnek össze. De talán kevesebb az okos férfi, mint a szerető férfi, szoval nálam az ész a kérdésed alapjan fontosabb
2016. nov. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!