Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Írnátok szerelmes párbeszédeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok szerelmes párbeszédeket amik veletek történtek meg?

Figyelt kérdés
2016. okt. 12. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Volt egy baratom es összevesztem vele nagyon csúnyán és meg akarta velem beszélni a dolgokat de en nem beszéltem vele utanam szaladt és ramnezet megfokta a kezem es a szivehez tette aszt mondta h érzed h dobog eszt a szívet minden nap te dobogtatod a hangod,az érintésed,a nezesed,a mosolyod,en erre aszt mondtam neki most szeretnem lezarni eszt az egeszet mert később csak jobban fog fajni es akkor mar tenyleg nm foglak tudni elengedni....o ere aszt mondta soha nem kert ra senki h

engedj ell es megcsokolt de eszt vegeig sirtuk mind a keten

2016. okt. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

En vagyok az elso valaszolo....azutan eszt mondta nekem NA EZEN NEG UGY SIRTAMMMM.....


Egy nap megkérded tőlem, hogy mi a fontosabb számomra, te vagy az életem? Én pedig azt válaszolom, hogy az életem. Erre te elhagysz,megint... pedig ha tudnád… Te vagy az Életem!

2016. okt. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

-Annyira hiányzol, jó lenne újra látni Téged. Folyton csak rád gondolok és nagyon fáj a hiányod. A veled töltött minden perc boldogság számomra. Elvihetlek vacsorázni valamelyik este? Boldoggá tennél vele.

-Nem.

2016. okt. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!