Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet kiiktatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kiiktatni a szerelmet, ha valaki egyre szimpatikusabb és már-már gyengéd érzelmeket táplálnék iránta, de nem szeretnék szerelmes lenni? 29/F

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy miután összefutok vele, még sokáig motoszkál bennem az érzés, és próbálom újraélni a találkozás pillanatát, de valójában nem akarok szerelmes lenni, mert jobb ez így nekem, remélem, hogy sikerül függetleníteni magamat ettől és kiiktatni ezt az érzést, amivel nincs semmi bajom, csak nem sok értelme van, hogy szintetizálok egyfajta kellemes érzést és utána meg jön a fájdalmas kijózanodási szakasz, mondjuk sok költőnek ez adta az ihletet, ami vicces is, hogy akár még idős korukban is ez mozgatta őket.

2016. okt. 7. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Az érzelmeket nem lehet befolyásolni, de miért is akarnád? Tuti, hogy nincs nála esélyed?
2016. okt. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából azt érzem vagy sejtem, hogy kölcsönös a szimpátia és rástartolhatnék ha akarnék, de nem akarok szerelmes lenni, persze akkor mit szenvedek itt, remélem, hogy összejön valakivel és akkor könnyebb lezárni az egészet. Ha igyekszem elkerülni és sokáig nem találkozunk, akkor idővel majd elmúlik a vihar. Azért köszönöm a hsz-t.
2016. okt. 7. 13:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez az érzés hivatott arra, hogy arra sarkalljon, hogy rástartolj. Megteheted, hogy ignorálod, de ezzel magadon teszel erőszakot. Próbáld meg szerintem. 30/f
2016. okt. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De miért félsz ennyire a csalódástól? Ez olyan, mintha előre eldöntenéd, hogy úgysem fog sikerülni.
2016. okt. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy felejtős recept nekem is jól jönne.
2016. okt. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!