Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » "Szerettél már bele" valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szerettél már bele" valakinek a nézésébe és a mosolyába?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül valami nagyon nagy szerelemre gondolok,hanem arra hogy mindig "elindított benned" valamit a mosolya,a nézése,egyre többször gondoltál rá.


Veled(veletek) volt ilyen?


Én most ebben a helyzetben vagyok,hogy beleszerettem a mosolyába,a nézésébe,és mélyen nem ismerem,de amennyit látok belőle az tetszik és szívesen beszélgetnék vele többet..de inkább távolról "csodálom" és nem kerülök közelebb hozzá.


2016. szept. 27. 17:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen nem egyszer. Most is így van.
2016. szept. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%
Igen volt. Beleégett a fejembe, szerintem örökké emlékezni fogok rá. Miután elmondtam neki, hogy szeretem, sosem szólt hozzám többé.
2016. szept. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Minden további nélkül, én tényleg a nézése, mosolya, járása miatt szerettem bele, nomeg a lábaiba. :D Szeretem ha egy lánynak jó a járása.
2016. szept. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én is pont a 6. válaszolót akartam írni.

Én beleszerettem a kollégám nézésébe, a gyönyörű barna szemeibe. Ahogy rámnéz hosszan. Beleszerettem a hangjába, olyan megnyugtató, olyan simogató. Nekem az is elég, ha nem látom, csak hallom a hangját, komolyan, ha lenne tőle hangoskönyvem... A járása! Hát az állat... :)) Nem tudom leírni, de nem dobálja magát, nem csoszog, a mackós jut az eszembe, de nem nagydarab, 167 cm lehet, én vok 170. Odavagyok érte, bár nem mondtam ezt neki, mert nem ismerem. A hajába is beleszerettem, sűrű, fekete és van hossza, de nem úgy, hogy vállig ér, hanem lehet belőle vágni időnként.

Ha együtt lennénk, nem tudom, hogy tudnék eltelni vele. Ha hátulról látom, nekem az is elég, belenyugodtam, hogy több nem lehet. Nem a hátsóját bámulom, hanem a járását. Néha a kicsivel is be kell érni.

2016. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

14-es, te nem azt akartad írni, amit én, hanem azt, hogy:


csak a nézését


csak a járását


csak a seggének a ringását

2016. szept. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Igen, de ezáltal belé is belé szerettem. Próbálok hozzá közeledni, csak lassan megy a dolog.
2016. szept. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Jelenleg is ez van.

De nem merek odamenni hozzá, nem vagyunk egy súlycsoportban.

2016. szept. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Titusztitusz ***** válasza:
Még soha...
2016. szept. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!