Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van még olyan férfi aki tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CsAnita23 kérdése:

Van még olyan férfi aki tud udvarolni?

Figyelt kérdés
Olyan férfi aki nem várja el hogy a lány udvaroljon neki, aki még tudja hogy mi a férfi dolga. Aki elhív randizni, vacsorázni. Vagy már kihaltak az ilyen pasik?
2016. szept. 16. 08:08
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Félreértitek. nem arra gondolok, h mindennap étterem... nem! romantikus séta, esetleg filmnézős este nála, vagy egy kis borozgatás. csak egy kis gesztus. nem az hogy azzal kezd egy fiú hogy na gyere d..ni... nekem ez nem jön be
2016. szept. 16. 12:20
 22/28 A felhasználó ***** válasza:
64%
Kihalófélben vannak, a feminizmusnak köszönhetően.
2016. szept. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
mi a nő dolga? erre csak annyit írnék, h 25évesen van egy 2éves lányom, egyedül nevelem. 5éves kapcsolatból léptem ki mert betegesen féltékeny volt az exem, nem volt egy barátom sem, mert mindenkit elmart mellőlem. azóta 1év eltelt, dolgozok mellette nevelem a lányom, főzök mosok takarítok (ami egy nő dolga). és minden férfi csak úgy közeledik hozzám h szívesen megd..nálak....
2016. szept. 16. 12:27
 24/28 A kérdező kommentje:
nem ilyen nyálas Rómeó és Júliára gondolok, hanem normális férfiakra akiknek nem a szex az első szavuk
2016. szept. 16. 12:38
 25/28 anonim ***** válasza:
Én szoktam,persze nem ilyen nyálas dolgot kell elképzelni,de nekem megy az udvarlás :)
2016. szept. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Álomvilágban élsz kérdező, ha abban a tudatban, hitben vagy, hogy csak egy férfinak kell tepernie a kapcsolatban a nő kegyeiért. Neked is 50%-od van a kapcsolat harmnikusságának kialakításában, amihez hozzájárul a női udvarlás is. Nőj fel kérlek, nem fog senki csak azért körbeugrálni, mert puncival születtél. :)
2016. szept. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

"mi a nő dolga? erre csak annyit írnék, h 25évesen van egy 2éves lányom, egyedül nevelem. 5éves kapcsolatból léptem ki mert betegesen féltékeny volt az exem, nem volt egy barátom sem, mert mindenkit elmart mellőlem. azóta 1év eltelt, dolgozok mellette nevelem a lányom, főzök mosok takarítok (ami egy nő dolga)."


Egy a gyerekét egyedül nevelő apa ugyanezeket pont ugyanúgy megcsinálja, szóval ennek túl sok köze nincs ahhoz, hogy ismerkedéskor szerinted mi lenne a nő dolga.


Márpedig ha azt nagyon világosan felsoroltad, hogy szerinted mi az, ami egyértelműen a féri dolga az ismerkedés során.


Az ismerkedés nem egy egyoldalú dolog, hanem két emberen múlik. Ha te ilyen élesen bekategóriázod, hogy ez márpedig a férfi dolga, akkor az a minimum, hogy ugyanilyen természetességgel rá tud vágni a választ arra a kérdésre, hogy akkor meg mi a nő dolga az ismerkedésben.


Ha ez nem megy, akkor erősen gyanús, hogy ennek köze lehet ahjoz, hogy vajon miért nem találhatsz olyan férfit, aki úgy érezné, hogy rendesen udvarolnia kéne neked.

2016. szept. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
79%

Én ilyen vagyok, és inkább elbukok 100x, de ha az az 1 összejön, akkor tudom, hogy Ő azért van velem, amilyen vagyok. Akinek nem jön be ha udvarolnak neki, az a személy csak sajnálatot érdemel

21F

2016. szept. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!