Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy ne csak szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne csak szex legyen kettőnk között?

Figyelt kérdés
Segítsetek kérlek!! :( Mindketten szinglik vagyunk. Egy ideje össze járunk, a szex csúcs szuper vele. Mikor elkezdtük megállapodtunk, hogy csak szex és más semmi. Leginkabb én akartam igy, mert egyedül nevelem a kisfiam, és időm nem sok van. A szex minden alkalommal csak szuperebb lesz, és már másképp gondolok rá, mint csak egy szex partnerre. Mikor elmeséltem neki, azt mondta, hogy majd meglátjuk mi lesz belőle később. Félig meddig kollégák vagyunk, elég sokat beszélünk. De sosem kettőnkről. Nagyon hiányzik mikor nincs velem, ugy érzem magam mint egy tini lány :( Pedig 36 éves vagyok. A szívem őt akarja, az eszem viszont egész mást mond. Mit tegyek???

2016. szept. 12. 19:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"mondta, hogy egyenlőre maradjon igy, majd később meglátjuk"

Így már más. Szerintem neki ez így jó. Mást nem is akar.

2016. szept. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
34 éves. De nem értem miert nem lehet őszintén megmondani, hogy csak ezt akarja.. Miert kell ez majd meglátjuk dolog....????
2016. szept. 12. 20:22
 13/19 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek, akik nem tudnak egyenesen beszélni. Nem ismerem, ezért nem mondom, hogy ő is ilyen, de az olyanoknak kényelmes, hogy van valaki, akivel szórakozhatnak, ha úgy tartja kedvük.
2016. szept. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Tartok tőle,hogy a pasid nem szingli...
2016. szept. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
De az. Ez 1000 %. Mint mondtam egyutt dolgozunk, a többiek sokkal régebb óta ismerik mint én. Nincs senkije. Inkább a munkájába szerelmes, dolgozik állandóan. Mindene a munka. :(
2016. szept. 12. 20:47
 16/19 anonim ***** válasza:
Lehet csak kéjvágyat érzel!
2016. szept. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Kéjvágyat???? Bár igazad lenne.... Az eszem nem akarja ezt az egészet.. A szívem viszont meg van örülve :( Alig várom azt az egy éjszakát a héten amit vele tölthetek. De azt is tudom, hogy nem vágyom arra, hogy minden nao mellettem legyen valaki, csak egy kicsivel tobb törődés hiányzik.. A pici lelkemnek jol esne...
2016. szept. 12. 21:46
 18/19 anonim ***** válasza:

Én voltam.ilyen meglátjuk kapcsolatban. Az enyém 7 évvel ezelőtt kezdődött augusztusban. 4 és fél évig voltunk együtt. Augusztus elején kezdődött, szeptember végén nagyon megbántott és elzavartam. 2 nap múlva kopogtatott hogy szeret és tegyük hivatalossá. (Legnagyobb hiba volt visszaengednem egyébként) De ez az én sztorim volt.

Neki így kényelmes. Nem értem miért nem vállal fel.. majd meglátjuk.. csak türelem játék, előbb-utóbb valamerre elborul a mérleg. A szex nagyon fontos egy kapcsolatba, ha az jó akkor valakinek a fontossági sorrendje szerint minden jó és kerek. Neked ennél több kell. Mondd meg neki, adj ultimátumot. Bárhogy dönt, tartsd tiszteletbe. Biztos kell neki idő, de tegyél pontot a dolog végére vagy így vagy úgy.

2016. szept. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igy fogok tenni. Össze kell szednem minden bátorságom!!!!
2016. szept. 12. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!