Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valakivel volt már ilyen? Ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakivel volt már ilyen? Ez mitől van kettőnk között?

Figyelt kérdés

Van egy lány, régóta ismerem, de 2 éve naponta beszélünk. Legalábbis neten. Hetente 2-3 tali elengedhetetlen. Megvárjuk egymást suli után, még akkor is ha csak 1 óra múlva jön a következő busz. Egymással úgy beszélgetünk, mintha járnánk. Szeretlek, szerelmem, kicsim stb...


De nem járunk. Van egy srác aki most bejön neki (és nekem is egy lány) de amikor velük voltam (mert odahívott engem is) a srác teljesen negatív vol, se puszi se kézfogás se semmi. Sőt még helyet se adott neki a padon. Közel engedi magához, de még ha mellette is áll, akkor is mással beszélget...


Engem nem zavar a srác, mivel nem járok a lánnyal, de az már zavar, hogy így viselkedik. Sőt szerintem majd ki is csesz vele, és összetöri a szívét.


Ez mellékes egyébként szerintem.... De azért leírtam, hogy kicsit képben legyetek..


Nah. Az milyen kapcsolat, hogy mindkettőnk más utakat jár, viszont összejárunk filmeket nézni, padokon, buszban összebújunk stb...


Ez miez kapcsolat? Mindketten sokat csalódtunk már a volt párunkban, mindkettőnknek volt egy nagy kapcsolata. Most mindketten szeretnénk valakit, de ahogy látom egyikünknek se fog sikerülni. Mert felé a srác teljesen semleges (látszólag) felém az a lány akit szeretek, hát inkább kerül is...


Szerintetek? Mi ez a "kapcsolat" köztünk?



2015. nov. 14. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kapcsolat. Örüljetek egymásnak. Örök barát. :) Nekem is vannak ilyen mély lány barátaim. :) Velük a legjobb amúgy néha. :D
2015. nov. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
olyan legjobb barat kapcsolat :) nekem is van ilyen fiu baratom es meg soha nem volt belole problema :) 15/L
2015. nov. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Csak az a fura, hogy köztünk van is valami, amit nem is tagadunk. Egyikünk sem.


Mindenki azt mondja, hogy próbáljuk meg... És mi is gondolkodtunk rajta, de sose döntöttünk úgy...


Egyébként F/17 L/18

2015. nov. 14. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!