Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kettőnk közt van esélye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kettőnk közt van esélye valaminek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lehet, hogy kissé nevetséges számotokra ez a kérdés, de nekem ez fontos. Szóval, van az osztályban egy lány, és pontosan nem tudom, hogy most mi van. Valamiért kialakult bennem egy automatikus ösztön arra, hogyha beszólnak neki, akkor megvédem. Néha elbambulok rajta, de akkor gyorsan elkapja a tekintetét, és vörös lesz szegény feje :) Azonban néha nevetek rajta, mert esetlen, és ügyetlen. Táncórán szoktunk táncolni, olyankor egy kicsit szorongat, és nem is néz rám. Például a tavalyi keringőnél, valami furcsa volt a szemében, és azóta is jobban érdekel, legalábbis azt hiszem. Elhívjam valahova, vagy hagyjam? Ő 14 lesz decemberben, én 15 májusban.

2015. nov. 8. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
hívd veszteni valód nincs
2015. nov. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jah.. hivd el valahova, sok sikert
2015. nov. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!