Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez már lehet valaminek a jele?

Ez már lehet valaminek a jele?

Figyelt kérdés
Szombaton voltam kb középidőben és voltunk is együtt a párommal, most olyan furi szurkálós érzésem van a hasamban. Ez már lehet valaminek a kezdete, vagy még korai? Tapasztalatok valakinek?
2015. nov. 2. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon korai lenne ...3 nap telt el azóta...a beágyazódást van aki érzi vagy legalábbis olvastam ilyenről de az is minimum 7-12 nap.
2015. nov. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
48 óra után - ha egyáltalán már találkoztak az ivarsejtek - az osztódás kezdeti szakaszában jársz, a zigóta pedig a petevezetőben vandorol a méh felé, de még az is igen messze van. Röviden ettől nem érezhetsz semmit. Még szűk két hétig légy türelemmel, ne keress tüneteket, amíg nincs pozi teszte. Sok sikert!
2015. nov. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Korai lenne bármit is érezned.

Ilyenkor én is csak imádkoztam, hogy legyen sikeres a hónapunk :) És 8 hetes múltam :)

Szorítok neked :)

2015. nov. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!