Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg léteznek távolságtartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg léteznek távolságtartó párok, vagy ott nincs is szó szerelemről?

Figyelt kérdés

Sokszor látok olyan párkapcsolatot, ahol a párok úgymond "távolságot" tartanak egymástól. Nem fogják egymás kezét, vagy nincsenek összebújva, legtöbb esetben senki nem mondaná meg róluk, hogy ők most egyébként együtt vannak, merthogy semmi fizikális érintkezés nincs köztük.


Én viszont nem így vagyok vele. Ha főz pl. és egy légtérben vagyunk, akkor odatolom a lágyékom a fenekéhez, ha filmet nézünk akkor átkarolom, ha utcán vagyunk akkor legalább kezét megfogom, de nekem elképzelhetetlen hogy ne érjek hozzá úgy hogy ott van mellettem.


Pl. ha reggelit hoz be, mert korán kel, akkor ott is úgy eszek, hogy közben az egyik kezemmel rajta keresztül nyúlkálok át. Szóval nekem fontos a fizikai érintkezés, teljesen mindegy hogy az intim, vagy nem. Nálunk is van olyan, hogy leül ő TV-zni, én meg a gép elé, és akkor szünet van, nem is erről beszélek, hanem olyan szituáciokról, amikor egymással foglalkoznak, de testiség nincs köztük. Én ezt valahogy nem tudom elképzelni, nálam legalábbis nem müködik, hogy valakit szeretek és miközben főz vagy akármi ne érintkezzek vele fizikálisan.


2016. szept. 5. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A 30. évfordulón is ha felteszed ezt a kérdést, akkor beszélhetünk....
2016. szept. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki mit csinál nyilvánosan, meg otthon a négy fal között az két teljesen különböző dolog. Van aki társaságban feszélyezett, nem tartja illedelmesnek, ha megfogja a másik kezét. Otthon ettől még lehet hogy ugyanúgy viselkenek, mint te a barátnőddel.
2016. szept. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Első kérdésem, mennyi ideig tartott eddig a leghosszabb kapcsolatod? Más egy kapcsolatban az első 2-3 év és az azt követő évtizedek. Én több mint 12 éve vagyok együtt a férjemmel, hidd el, kevés ilyen kapcsolat van, mint a miénk, átéltünk már ezt-azt együtt, de csodálkoznék, ha az ötvenezredik pörköltfőzésnél még minden alkalommal jönne dörgölőzni hagymakockázás közben. :)))) Nem igényeljük a napi tevékenységek során a fizikai kontaktust, de ennek semmi köze a szeretet mértékéhez, vagy a távolságtartáshoz.


31/N

2016. szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez pont úgy van, ahogy mondod és ez viszonozva is van. Igaz, még alig múlt harminc éve, hogy együtt vagyunk. Hosszabb idő alatt talán majd ez csökken. Most még azért elég összenézni és irány az ágy. Mindegy, hogy alig 1-2 órája keltünk fel.
2016. szept. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De itt most nem gondolok olyasmira, hogy 10-20-30 év. Elsősorban ez a kérdés a fiatal felnőtt kategóriának szól, viszonylag friss kapcsolatra.


21-30 éves korig kb.

2016. szept. 5. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!