Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek a plátói...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a plátói szerelemről?

Figyelt kérdés
Ha valaki tudtja hogy sosem lehet az övé a másik, vagy fél hozzá közeledni, miért nem képes mégsem sokáig továbblépni? Mi értelme így a "vágyakozásnak"?

2015. jún. 23. 22:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Az, hogy elmúlik és csak idő kérdése. Ha nem lehet a tiéd, akkor meg felesleges ezen rágódni, túlteszed magad és kész. Ha csak plátói, akkor nem nagy cucc, mert csak vágyakozás, vonzalom. A szerelem jóval több ettől.
2015. jún. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Értelme mindennek van. Tapasztalatot nyerhetsz belőle. Megélhetsz bizonyos érzelmeket.
2015. jún. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Hát nem egy jó befektetés.
2015. jún. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

Mert van egy hülye fogalom, reménynek hívják!Mikor minden veszni látszik, akkor előkerül a hátha....

Hasonló cipőben járok

2015. jún. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy kegyetlen és fájdalmas. Sajnos majd' 6 éve tapasztalom, és tennék ellene, csak nem megy. Ráadásul azt is megakadályozza, hogy "valós szerelmet" is átélhessek, mivel csak Őrá vágyom.. hiába. Emiatt nem is volt még senkim soha.

Amúgy a plátói szerelemmel kapcsolatosan még annyit, hogy ezek azok az érzések, amelyek nem is fognak teljes mértékben eltűnni, mivel nem teljesednek be, az ún. "rózsaszín köd" se tűnik el, mint egy valós kapcsolatban idővel, nincs semmilyen "csalódás", és így mindig az a bizonyos idealizált kép fog megmaradni arról a személyről.

Szóval nekem ez a valaki lesz mindig is olyan - gondolom - , akit ha meglátok már férjes asszonyként, anyukaként, akkor is "meg-megdobban" picit a szívem. De hát ez van....

19/L

2015. jún. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Egy barátnőm is így van ezzel... egyszer volt egy nagyobb kudarcélménye, azóta szinte nem mer közeledni senkihez... ha meg meg is tetszik neki a másik akkor meg végkép nem... Kérdeztem tőle, miért nem próbál meg vele legalább beszélgetni, azt mondja fél, hogy észreveszi rajta az érzelmeit és azt nem szeretné, jobb ha elkerüli, mert úgy "biztonságosabb" és jól meg van ő egyedül is... ami nyilván nem igaz, mert ha épp nincs elfoglalva valami mással, kerül fordul azon agyal mi lehet vele... Nem értem ennek mi értelme?
2015. jún. 23. 22:36
 7/18 anonim ***** válasza:

#6: Ez egyszerűen csak félelem a kudarctól. A barátnőd esete még nem biztos, hogy "plátói", ha próbálkozna, lehetne akár több is belőle. Amíg meg se próbálja, addig nem lehet biztosan tudni semmit. Lehet, hogy a srácnak is bejön, csak ő se mer kezdeményezni, mert látja a barátnődön az "elutasítást", és mindketten csak "szenvednek". Szóval én ezt még nem plátói szerelemnek, hanem h*lyeségnek szoktam inkább nevezni. :D (De ez nem sértés, tényleg!)

(Az én helyzetem ebből a szempontból teljesen más.)

5-ös voltam

2015. jún. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszi szépen 5ös a választ! :)

Már vagy öt éve nem mer senkihez közeledni, mintha szándékosan olyanokat "nézne ki" akiket nem, vagy nem olyan könnyen kaphat meg... A mostani eset viszont már jó idelye tart, a pasi ráadásul úgy 10 évvel idősebb is,, amennyire tudjuk nincs senkije, de a korkülönnbség még egy plusz ok amiért nem mer akar a barátnőm közeledni, és mindennap ugyanaz a mókuskerés... nem értem mire jó ez neki? nem igazát tudtam minek nevezni ezt a helyzetet... további személyes tapasztalatokat szívesen várok, esetleg tanácsot hogy lehetne őt kirángatni ebből a helyzetből? köszönöm előre is! :)

2015. jún. 23. 22:56
 9/18 anonim ***** válasza:
Hány éves a barátnőd?
2015. jún. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
24
2015. jún. 23. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!