Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek a plátói...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a plátói szerelemről?

Figyelt kérdés
Ha valaki tudtja hogy sosem lehet az övé a másik, vagy fél hozzá közeledni, miért nem képes mégsem sokáig továbblépni? Mi értelme így a "vágyakozásnak"?

2015. jún. 23. 22:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az, hogy a másik közelsége és hogy vállalod vele szemben az érzelmeidet, már önmagában is lehet egy keserédes értelemben vett jó érzés, még ha azok az érzelmek viszonzatlanok is. Ehhez persze a másiknak is normálisan kell a dologhoz állnia, neked meg épesnek kell lenned rá, hogy ne engeddj a keserűségnek és pozitívan lásd a dolgokat és még így sem mondom, hogy sokáig el lehet viselni, de rövid ideig, amíg bele nem fáradsz, egész jó lehet.
2015. jún. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Egy 24 éves nőt azért szerintem komolyan vehet egy 30-as pasas. 10 év még nem olyan nagy korkülönbség, különben is azt mondják, hogy kb. 8 év az ideális a pasi javára. :) Szerintem próbáld meg rávenni, hogy próbálkozzon, mert így nem fog egyről a kettőre jutni. Akkor 50-50 % esélye lesz, és legalább megtudja, hogy a pasinál mi a szitu.
2015. jún. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
46%
Semmi értelme, fölösleges időpocsékolás sóvárogni olyasvalaki után, aki sosem lehet a tiéd.
2015. jún. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is, vagy tegyél valamit az ügy érdekében (max. nem jön össze, akkor tudomásul veszed és továbblépsz) vagy felejtsd el.
2015. jún. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

11-es köszi szépen a választ! :)

12-es, próbáltam már ajánlani neki, de attól fél, mivel kollégák, hogy majd a többi kolléga fülébe jut és majd "megbélyegzik" őt. Egy közös munka során kezdett így érezni a barátnőm, és kapóra jött neki utána, hogy egy ideig megszakadt a munkakapcsolat, nem kellett kerülnie a pasit, de nemrég újra látta és nem tudja kiverni a fejéből... csodálom, hogy még nem fáradt bele ebbe az egészbe, mert én már egy picit kezdek belefáradni :P

2015. jún. 24. 00:24
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszi 14-es, szerintem is ez lenne a leg ésszerűbb :)
2015. jún. 24. 00:26
 17/18 anonim ***** válasza:

Igazuk van egy 24 éves nő az nem tini már hanem felnőtt ,és szavakból kivéve dolgozik is, szóval egy 30-as pasi nem olyan sok hozzá. 2 felnőtt emberről van szó.


Ha nem lép semmit akkor bánni fogja sokáig mert előbb utóbb egyikőjüknek lesz majd valakije és ha a hapsinak lesz akkor keseregni fog h bárcsak tett volna valamit....de akkor már késő bánat.

2015. jún. 24. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

A munka amit említettrm valójában egy egyetemi kutatómunka volt, ahol a pasi a barátnőm mentora volt pár hónapig... Remélem hamarosan sikerül neki pontot tennie a témára végére és talál végre valakit akiről már nem csak az álmodozásait hallgathatom :)

Ha esetleg van valakinek még valami hozzátennivalója, storyja, tanácsa, ötlete vagy hasolók, írja le nyugodtan. :)

2015. jún. 24. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!