Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Plátói szerelemről idézeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói szerelemről idézeteket tudtok?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy rövid, vagy hosszú...

De olyan jó lenne most viszaolvasni az érzéseimet.

Tudnátok ebben segíteni valamilyen idézettel?


2010. jún. 3. 18:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy egy csók igazán jó legyen, jelentenie kell valamit. Azzal kell megtörténnie, akit nem tudsz kiverni a fejedből, hogy mikor az ajkaitok összeérnek, egész testeddel érezd. Olyan heves és mély kell legyen, hogy ne akarj többé levegőt venni. Nem szabad az első csókkal csalni, hidd el, nem érné meg, mert ha megtalálod az igazit, az első csók sokat jelent.
2010. jún. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
- Hiányozni fogsz. Tudom, azt hiszed, sosem figyelek rád, és nem is szeretlek, mert folyton azt mondod, hogy ezt ne csináljam, azt ne csináljam. De jobb volna, ha mondanád, és én legföljebb nem szívesen hallgatnám, mint hogy itt se légy, és sose mondj semmit.
2010. jún. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszönöm:(
2010. jún. 3. 19:03
 4/15 anonim ***** válasza:
A szenvedés abból fakad, hogy elvárjuk, hogy úgy szeressenek minket, ahogy elképzeltük.
2010. jún. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
kibe vagy szerelmes?
2010. jún. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A KEDVENC...


Boldognak szeretném látni. Nem számít, hogy kivel vagy hogyan. Találjon valakit, aki megbecsüli, és úgy szereti, ahogy nekem kellett volna. Találjon valakit, aki úgy látja őt, ahogy most én.



Tőlem Neked :


Add meg minden napnak, az esélyt, hogy sokkal szebb legyen mint a többi...


Hogyha már hirtelen nem tudod mit is tegyél, gondold át, hogy az életedben mi mennyit ér...


Ne félj a kudarctól, játszd végig a játékot!!!

2010. jún. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Semmi sem fájdalmasabb annál, amikor rájössz, hogy ő számodra mindent jelent, de te semmit sem jelentesz neki.


Csak egy kicsit jön ide,de nekem most ez a kedvenc idézetem,és azt hiszem utal a jelenlegi lelkiállapotomra:

"A szívet azért rejtette el Isten, hogy ne lássa senki amikor megszakad.."

És három másik:

Nehéz dolog mosolyt színlelni, miközben úgy érzed, hogy darabokra hullsz...

Néha csak azért mosolygunk hogy visszatartsuk a könnyeinket.

Sajnálom nem lehetek tökéletes

2010. jún. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A plátói szerelem és viszonzatlan szerelem nem egy és ugyanaz.

A plátói szerelemben lévő ember nem vágyik többre. Annak a képzelet elég, soha nem próbálkozna, hogy ezzel lerombolja az illúziót.

A viszonzatlan szerelmes viszont akarna többet, csak nem merne.

2010. jún. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ja: nem idézetnek szántam, csak pontosítottam.
2010. jún. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerelem, szerelem, a szerelem sötét verem

De amíg nincs szerelem, addig inkább kiverem

2010. jún. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!