Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez megszokás vagy már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megszokás vagy már nem szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy párom 8 éve,van két gyermekünk.Most az utóbbi másfél évben már nem érzem az igazinak a kapcsolatunkat.Szexuális téren sincs köztünk semmi max. egy hónapban 1-szer.Olyan mintha a cselédje lennék,főzök,mosok,takaritok,ellátom a gyerekeket,estére hulla fáradtan bedőlök az ágyba és ennyi.Aki szerelmes az ennyi idő elteltével is érzi azt a lángoló szerelmet vagy ez már inkább megszokottság?Igazából ez érdekelne mert nem vagyok tisztában mit érzek iránta.Sokat is veszekszünk.Aki okosabb nálam az kérem írja le a véleményét.

2016. aug. 31. 19:37
 1/7 anonim válasza:

Ez már inkább gazdasági közösség amit írsz.Nincs már köztetek szerelem,ha lenne vágynátok egymás közelségére.Szerintem beszéljétek meg a problémákat,kérdezd meg neki jó-e így az élete,illetve mit változtatna.

Sokan azért félnek megtenni ezt a lépést mert félnek,széthullana az addig "biztosnak" hitt életük.

2016. aug. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mi történt pontosan 1,5éve...?
2016. aug. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kicsit frissítsétek fel a kapcsolatototokat; járjatok el kettesben valahova, pl színház, mozi vagy csak sétálni. A lényeg, hogy beszélgessetek egymással.
2016. aug. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a szerelem max. 3 évig tart, utána jó esetben marad a szeretet, rosszabb esetben az, ami nálatok van.

megjegyzem, meglehetősen naiv vagy tájékozatlan vagy, h. asszony létedre, közel 10 éves házasság után ezt megkérdezed, hogy meddig tart a szerelem.

jó esetben az ember akkor megy bele egy komoly kapcsolatba, főleg családalapításba, ha kellően érett lelkileg-érzelmileg, amihez az is hozzátartozik, hogy tisztában van a szerelem kémiájával, a nagy lángolás várható időtartamával, továbbá tudja, hogyan lehet a lángot megőrizni évek múltán is, és kalkulál azzal, hogy miután a nagy szerelmi szenvedély elmúlik, hogyan tartsa egyben a családot, hogy adjon időről-időre közösen a párjával új löketet, színt, izgalmat és pezsgést a párkapcsolatának.

2016. aug. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1,5 évvel ezelőtt elkezdtem dolgozni vendéglátásban reggeltől estig dolgoztam de nem volt időm rá mert minden szana szét volt a házban soha semmit nem segitett.Plusz ott volt a nagyobbik gyerkőc.Nem volt időnk egymásra,eltávolodtunk,aztán egy idő után ott hagytam a munkahelyet mert ez nem volt állapot hogy nem látom a párom és a gyereket se.De ezzel sem jutottam hozzá közelebb.nincs meg az az érdeklődés iránta.Ő volt az első nagy szerelmem.
2016. aug. 31. 19:56
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

Mind a 2en hibásak vagytok, mert elhanyagoltátok egymást és nem foglalkoztatok a másikkal eleget sajnos.

A szexet szintúgy elhanyagoltátok egymással, és a szürke hétköznapok bedaráltak titeket.

Vagy felismeritek a problémát, és közösen megoldjátok, vagy csak mégjobban eltávolodtok egymástól. Egy kapcsolatot ápolni is kell nem csak belekényelmesedni és fáradtan az ágyba dőlni és ennyi....

Menjetek közös programokra, beszéljetek a problémátokról, ismerjétek meg újra egymást és szexeljetek úgy mint régen amikor egymásba szerettetek.

2016. aug. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudom kicsit nyersen hangzik de tényleg ezt kell tennetek ha megakarjátok menteni az ellaposodott kapcsolatotokat.

Nem szabadott volna hagyni, hogy idáig jussatok, de ha időben felismeritek és beszéltek róla helyre lehet hozni.

2016. aug. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!