Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szakitsam meg ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakitsam meg ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Bebizonyosodott h link a pasi , felesege van, akit tagad , ezerszer szakitottam vele , megis mikor sokat hiv es kerlel van egy pont amikor a nem atfordul igenbe es ugy erzem h teljesen logikus most talalkozni. Rengeteget sms ezett hulyitett , es mintha kialakitott volna az agyamba egy kulön idegpalyat , mint egy zombi ugy erzem mennem kell. Holdkorossag vagy mi altalaban este lazul az ellenallasom. Mintha ugy ereznem h kötelessegem vagy mi nem tudom....

Nem ertem teljesen meghulyitett es meg csak nem hoz egy szal viragot se , nem ertem h mi törtent velem?



#álom #megszokás #fuggöseg
2016. ápr. 7. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Addig nem fog bákán hagyno még tudja van olyan pont mikor engedsz neki...
2016. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél fel egy hívás/sms blokkolót a telefonodra. Ennyi. Nem kapod meg az smseit, hívásait, egy idő után megunja. Vagy válts számot. Akarat kérdése az egész. Ha nem tudod lerázni, akkor nem alázott még meg eléggé, de majd eljön az ideje. Legyen már egy kis tartásod.
2016. ápr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Erőt veszel magadon és letiltod mindenhonnan (internet, telefon, stb), valamint nem hagyod magad behülyíteni az ígérgetéseivel és dumájával.


Kizárólag rajtad múlik, önuralom és elhatározás, következetesség az egész. Nem atomfizika, bárki képes rá.

2016. ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem az emberhez ragaszkodsz, hanem ahhoz amit kapsz Tőle. Keressél valaki mást helyette és úgy el fogod felejteni mint a pinty. Az emberek így működnek....

38F

2016. ápr. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!