Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Friendzone"-oltam 1 pasit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Friendzone"-oltam 1 pasit, de még mindig nyomul. Szakítsam meg vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Először is nem vagyok kíváncsi a "micsoda r.banc, hogy friendzone-olni mert valakit" típusú válaszokra. Az alapszitu, meg a következő: Kb. 2 éve bekerültem egy fiútársaságba, (egyetemi közeg, TTK) és ennek nagyon örültem, mert sosem voltak fiú barátaim és most végre lettek. Értelmes, jófej srácok, mindannyian kicsit introvertáltak vagyunk, jól kijöttem mindenkivel. Erre egyszercsak az egyikőjük elkezdett nyomulni. Nagyon meglepődtem és kényelmetlennek éreztem a helyzetet, főleg, mert logikusan én is tudom, hogy összeillenénk. De fizikai vonzalom részemről egyáltalán nem volt. Ezért némi gondolkodási időt kértem, majd végül leültettem a srácot és megmondtam neki, hogy én nem érzem azt amit szerintem ilyenkor kéne, se szerelem se vonzódás. Úgy tűnt elfogadta. Mindez úgy zajlott le, hogy a haverok nem tudtak semmit, és társaságban úgy viselkedtünk mintha mi sem történt volna. Nyáron egyszer ez a srác leitatott, és megcsókolt, letaperolt. Leállítottam, ismét elmondtam neki, hogyan érzek és ott hagytam, nem beszéltem vele hetekig. Azóta kerülöm amennyire lehet, vigyázok sose maradjak vele kettesben. Nemrég jutottam el odáig, hogy megint tudtam rá barátként gondolni, de most megint elkezdett nagyon nyomulni. Kezd nagyon elegem lenni belőle, már több mint fél éve mondtam meg neki a frankót, szerintem korrekt voltam vele, nem akartam "húzni az agyát", vesztegetni az idejét stb. De mostmár nagyon elviselhetetlen. Félek, hogy miatta kikerülök a baráti körből, mert nagyon jó embereket ismertem meg rajta keresztül, amúgy nem sok barátom van, szóval aki van azt nagyon megbecsülöm. Ti mit tennétek, hogy békén hagyjon, de ne hulljon szét a szociális életem?

2015. dec. 6. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Francért kell valakit friedzone-olni, miért nem lehet lapátra tenni normálisan, ha nem tetszik?
2015. dec. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki, hogy nem vonzódom hozzá szexuálisan. Mi mást kellett volna tennem? Amúgy ő mondta, hogy "de még barátok attól maradhatunk?" Szóval oké technikailag, nem én friendzoneoltam, de tudom, vszeg ez neked tök mindegy elvégre, pont olyat kommentelsz amit direkt kiírtam, hogy nem akarok látni.
2015. dec. 6. 23:10
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Megcsókolt, letaperolt után adtál volna neki 1 jó nagy pofont, egyből értette volna, hogy ne zaklasson.
2015. dec. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

#3 #4

Az 1 éves kutyám agya felfogja annyira a "nem" szócskát, ne kelljen papuccsal az orrára csapni mindig, amikor meg akarok tiltani neki valamit.

A felnőtt férfiaknak miért okoz ez néha ekkora gondot?

2015. dec. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Férfi létemre az utolsó 3-mal értek egyet. Sosem értettem azokat a fiúkat, akiknek ha megmondják, hogy nem, akkor mit nem ért rajta...
2015. dec. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Missi_Key ***** válasza:
100%
beszélj erről a másik három fiúval, mert ha ő mondja meg, vagy rajta múlik, szét fogja barmolni a barátságotokat velük, csak hogy bándd hogy nemet mondtál.
2015. dec. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Missi_Key!


Már megint... Milyen "barátságról" beszélsz? Az nem barátság, hogy a lány barátkozna, a fiú meg csorgatja a nyálát, és egy egyszerű "nem" szót nem képes felfogni! Eleve a fiú hibázta el, a határozott elutasítás utáni próbálkozásokkal! Ő miatta nem lehet ez barátság!

2015. dec. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Missi_Key ***** válasza:
100%
Én a másik 3 fiuról beszélek, akik ha jól értettem ezen a srácon keresztül ismerik a kérdezőt, és semmi rosszat nem tettek
2015. dec. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Először is szerintem korrekt voltál vele, ez nem az a friendzone-olás, amiért be kéne szólni. Amúgy meg a javaslatom ezzel kapcsolatban, hogy válassz ki egy cinkost a baráti körből, akiben a legjobban bízol, mondd el neki a történteket és kérd meg, hogy segítsen elkerülni a kínos szituációkat, és esetleg beszéljen is a sráccal.
2015. dec. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

"technikailag, nem én friendzoneoltam"


Édes jó Istenem, meddig süllyedünk még az idióta trendek követésében?

2015. dec. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!