Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek indíthatok így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek indíthatok így egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Előzmény annyi hogy mindig ugyanazokat a köröket futom a pasiknál. Minden kapcsolatom forgatókönyve kb. ugyanaz.

Mindig beleestem ugyanabba a hibába is, de most próbálok változtatni.


Járok kineziológushoz és ott kiderültek dolgok, amik lekorlátoznak(probléma pl. nem nyílok meg vagy ha összejövök valakivel eltaszítom magamtól stb és ezeket próbáljuk meg oldani).


Ha kapcsolatban is vagyok akkor sem mondok magamról semmit, mert félek ha túlságosan megnyílok akkor sebezhetővé válok és félek, hogy visszaélnek ezzel a helyzettel.


Csak egy szűk réteg van akiknek meg tudok nyílni - gyerekkori barátnőm, anya, tesóm, de utóbbi kettőnek se mindent mondok el szívesen és a kineziológus.


Azt találtam ki, hogy ha legközelebb összejövök valakivel akkor egyből azzal indítani, hogy mit várjon tőlem. Pl. számítson arra ha megkérdezi mivan és azt mondom semmi, akkor hagyja annyiban, majd ha úgy érzem elmondom mi a bajom. Vagy elmondanám mi az oka hogy kicsit távolságtartó vagyok és hagyja, hogy magamtól a saját tempómban közeledjek felé.


Jó ötlet szerintetek? Mert így legalább nem kéne szerencsétlennek találgatnia, hanem tudná, hogy mi a helyzet.


2015. nov. 26. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik, tiszta lappal kezdesz már a kapcsolat elején, és ha eléggé bejösz neki, akk kivárja, míg úgy érzed, h többet is elmondhatsz. ha meg nem, akk nem is volt kár érte :)

Ennek ellenére tényleg dolgozz rajta, hogy legyél nyitottabb, mert a végtelenségig ő sem biztos, h várni fog...

Neked annyival szerencsésebb a helyzeted, h e zárkódottság ellenére voltak kapcsolataid, én akkora falat építettem magam köré, h még csak arra sem adtam esélyt, h valami esetleg kialakuljon. egy fél éve azonban azt mondtam, elég az egyedüllétből, fogtam magam, homlokegyenest változtattam magamon (nem volt könnyű, nagyon nem) és rá 2 hónapra össze is jöttem valakivel, akivel most is együtt vagyok. Nem lehetetlen, csak akarni kell.

2015. nov. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jah és egyébként ha belegondolsz, ez, h ezt a problémádat elmondod, már az első lépés afelé, h megnyílj a másik előtt, hiszen jelenleg ez a legnagyobb problémád az életedben, és mi a megnyílás, ha nem az, h a saját problémádról, érzéseidről, gondjaidról beszélsz? 1. voltam :)
2015. nov. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 561 ***** válasza:
Szia,sztem jó megoldás lehet ha előre elmondod.Én sem vok túl közlékeny,sokszor én is hozzád hasonlóan a semmi válasszal intézek el dolgokat.De aki magadért szeret az elfogad olyannak amilyen vagy.De ha szeret akkor egy kis nyitással segithetsz a kapcsolaton.Sok sikert.
2015. nov. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!