Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem vagy megszokas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy megszokas?

Figyelt kérdés

Mar nem nagyon erzem ugy, hogy szeretnem a baratom. Ugy dontottunk, hogy elmegyek es megbeszeljuk a dolgokat normalisan. Elmentem es nem tudtam donteni. Nem ereztem azt hogy szeretem es azt mondta a baratom, hogy akkor vege. En pedig nem voltam kepes elengedni. Nem voltam ra kepes. Megcsokolt de akkor sem ereztem ugy, hogy szeretem es megse voltam kepes elengedni.


Vajon szeretem meg vagy csak megszokas?


2016. ápr. 20. 17:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem vagy szerelmes belé, de még kötődsz hozzá. Tehát megszokásból kötődsz.

Ne aggódj, ez természetes, hiszen nem felejted el egyik pillanatról a másikra az együtt töltött időt, közel áll hozzád (még mindig, csak már nem szerelemmel szereted).

2016. ápr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!