Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem azt, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy ha valami kezd alakulni a szerelmi életembe akkor a sors közbe szól?

Figyelt kérdés

Elvagyok keseredve. Több mint 1 évig nagyon belel voltam zúgva egy férfiba. Akinek párja van mégis folyamatosan engem ostromolt, de tudtam hogy tiltott így elküldtem és csendben szenvedtem. Anyukám sokat támogatott. Mindig azzal vigasztalt, hogy majd csak jön valaki aki hirtelen megváltoztatja az érzéseimet.

1 év eltelte után jött is egy srác aki elsőre megfogott. Én is és Ő is egyedülálló. Úgy éreztem én is bejövök neki, sokat mosolygott, meg többször rám kacsintott, meg becézgetett. Erre a kivül állók bekavartak. Miért van az hogy ha valami alakul jó felé a szerelmi életembe akkor valami mindig bekavar? Miért kavar be a sors? most eléggé a béka segge alatt érzem magam. 20/l


2016. aug. 20. 21:32
 1/1 anonim ***** válasza:

1. nincs sors, csak kitaláció, az emberek maguk alakítják az életüket


Mi az, hogy most legutóbb kívülről bekavartak? Ebből is látszik, hogy ha nem jöttetek össze, akkor nem is akart tőled semmit.


Fiatal lány vagy még, az élet most kezdődik számodra. Nagyon sok pofont fogsz még kapni, amik jók lesznek tanulópénznek. Mindegyik után állj fel, és ne kenődj el. Az önsajnálás nem vezet sehova.

Járj el bulizni a barátnőiddel, sportolj, olvass, járj tanfolyamokra ahol új embereket ismerhetsz meg..stb.


Akinek fontos vagy, úgyis fog lépni, a kívülállókat meg le fogja sz..rni.

2016. aug. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!