Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, hogy érzelmileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy érzelmileg kiégtem?

Figyelt kérdés
Bőven huszonéves férfi vagyok (majdnem 30) és azt veszem észre, hogy egyre kevésbé érdekel, hogy nőket szedjek fel, igazából bármilyen lehetőségem lenne rá, nem élek vele egyáltalán. Emiatt megkaptam már, h biztos meleg vagyok meg aszexuális, amik nem igazak. Ez lehet valami érzelmi kiégés? Másnak is volt már ilyen?

2016. aug. 17. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy aszexuális vagy, de csak akkor, ha kamaszként sem érdekeltek különösebben a csajok. Inkább arról lehet szó, hogy úgy érzed tudat alatt, hogy már úgyis mindegy, úgy se kellenél senkinek, minek is erőlködni.
2016. aug. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Létezik.

Valószínűleg akkor múlik el, ha belép az életedbe egy olyan nő, aki képes benned megmozgatni valami többet, mint a felületes ismerkedés.

2016. aug. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

valszeg aszexuális nem vagyok, alapvetően érdekelnek a nők, csak valahogy előre lejátszom a fejemben, hogy úgyis vagy kihül a kapcsolat, vagy majd összeveszünk valamin, vagy valami dráma úgyis lesz.

2016. aug. 17. 19:03
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

"úgyis vagy kihül a kapcsolat, vagy majd összeveszünk valamin, vagy valami dráma úgyis lesz."

Tudod mit, kisnyúl? Bäszd meg a fűnyíródat!

2016. aug. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

#3

Az előző rossz tapasztalataid mondatják ezt veled?

2016. aug. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Tehát úgy érzed, hogy érzelmileg debil vagy?
2016. aug. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Létezik. Ha sokat csalódtál vagy nem látsz a csajokban semmi komolyat, akkor megeshet. Sokan már 20 után is csak szexet akarnak és semmi mást. Van, akinek a szexhez érzelmileg több kell.

Attól meg nem lesz valaki debil érzelmileg, hogy nem naiv álmodozó.

2016. aug. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Érzelmileg debil. Őszintén szólva, nem tudom eldönteni. Kötődöm emberekhez valamennyire, de mégis sokszor érzem, hogy sokkal jobb egyedül. Talán inkább önző vagyok érzelmileg, hogy csak akkor akarok szeretni, amikor az nekem is kényelmes, a többi időpontban pedig legyen felfüggesztve. Fúú lehet diagnosztizáltam magam (meg ki tudja mennyi sorstársamat) :D Köszönök minden választ, osztom a zöld kezeket :)
2016. aug. 17. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!