Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy érzelmileg kusza srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy érzelmileg kusza srác megkeresi a lánybarátját, ha végre letisztázta magában az érzéseit?

Figyelt kérdés
Van egy fiúbarátom. Mióta ismerem állandóan csak flörtöltünk. Most viszont másodszorra fordult elő, hogy ivott picit és meg akart csókolni. Nem mentem bele, mert féltem, hogy csak az alkohol miatt van. De megmondtam neki, hogy én szeretem. Nem mondott rá semmit, csak hogy nagyon fontos vagyok neki és sajnálja a csókos eseteket. Azt kérte, hogy ne beszéljünk egy ideig, mert rendbe kell tennie az érzelmeit. Am rendes, szűz srác, nem csak megfektetni akart. Szóval Szerintetek ez így micsoda? Meg fog egyáltalán keresni?
2016. ápr. 24. 15:24
 1/1 anonim válasza:
Szerintem idő kell neki várj egy kicsit.Ne sürgesd!HA valóban fontos vagy neki úgyis megkeress vagy ha már rendbe tette az érzéseit,nem tudhatod mi játszódik le benne.De szerintem lehet nála esélyed,de meg kell várnod ő mit gondol erről!
2016. ápr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!