Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért bánt érzelmileg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bánt érzelmileg?

Figyelt kérdés
Folyton azt vágja a felyemhez h nem vagyok jo semmire.Van benne valami,ha nem vagyok jo semmire akkor minek a francnak akart velem járni,minek akkar velem járni.Állandoan sérteget,amugy sincs önbizalmam.Nincs értelme az életemnek,én is szép nö szeretnék lenni,igyekszem .pedig teljessen más lány vagyok mint a többi még is engem bánt.pedig en ugy érzem hogy kihasznál és nem én hasznaltam ki ahogy o érzi,ha még is akkir sem akartam volna,mert nálam ez egy védekezö támadas ,mert már el is tapostak.Nembizok senkibe.Az is a baja,hogy még otthon lakom,elkotozbek mar is.
2015. nov. 6. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy elvegye az önbizalmad. Így elhiszed, hogy másnak nem fogsz kelleni. Olcsó trükk. Lépj le, hagyd ott!
2015. nov. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hagyd ott!
2015. nov. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 MolotovPunk ***** válasza:

Nem lennék egy ilyen rossz kapcsolatban a te helyedben.

Inkább lelépnék.

2015. nov. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lépj ki belőle, de mihamarabb!
2015. nov. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha azt mondom h_lye vagy elhiszed? Ha nekem nem hiszed el neki miért hiszed el? Nagyon jó, hogy feltetted ezt a kérdést. Szerintem is lépj le.
2015. nov. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igy hogyan legyen onbizalmam?
2015. nov. 6. 23:08
 7/9 A kérdező kommentje:
Valami nagy gond can velem,nem vele hanem velem,nem is csodalom ha elege van belolem mindenkinek,magambol is elegem van.
2015. nov. 6. 23:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha a partnere valakit állandóan leszól, kritizál, megbánt, megaláz, és megpróbálja elhitetni vele, hogy ostoba, értéktelen stb, az egy bántalmazó kapcsolat első figyelmeztető jelei.


"Igy hogyan legyen onbizalmam,"


Az önbizalmat, önbecsülést magadban kéne megtalálnod, felépítened, nem pedig attól függővé tenni, hogy mások mit gondolnak rólad (főleg nem egy olyan ember véleményétől függővé tenni, aki egy manipulatív érzelmi játszmát játszik veled).


[link]


[link]


[link]



[link]

2015. nov. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Érzelmi manipuláció, beléd ülteti, hogy legyél hálás, hogy kitart melletted, mert senki más nem lenne veled, te meg ezt elhiszed.

Azonnal hagyd ott, mert ez nem lesz jobb.

2015. nov. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!