Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha arra gondolok, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha arra gondolok, hogy nem fogom már látni, szomorú vagyok és sírok. Ez azt jelenti hogy szeretem? Vagy ez nem feltétlen szerelem?

Figyelt kérdés

Most egy kis kihagyás után beszéltem vele megint,de nemsokára már nem fogok vele újra találkozni.


És ha erre gondolok,szomorú vagyok és sírok.

Az a helyzet hogy most hogy nem beszéltem vele,nem járt annyit a fejemben,meg minden,de mégis ha belegondolok hogy már majd nem látom,sírok.

És ez a gondolat eddig is szomorúvá tett,volt hogy láttam,és..utána ezen gondolkodtam,és elszomorított akkor is az érzés.



2016. aug. 2. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Hát ez szívás. Érezni szar dolog.
2016. aug. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretni szereted, legalábbis kötődsz hozzá, ha ezt érzed. Hogy most ez konkrétan szerelem-e vagy sem, azt csak te tudnád eldönteni. :)
2016. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hja, de ismerős ez...
2016. aug. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nem láthatod?
2016. aug. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert más városba megyek tanulni.
2016. aug. 3. 20:33
 6/7 A kérdező kommentje:
Ő nem tudja mit érzek.
2016. aug. 3. 20:35
 7/7 anonim ***** válasza:
És nem akarod megbeszélni vele? Hátha jobb lenne...
2016. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!