Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kinél fordult már elő, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinél fordult már elő, hogy volt párja, de akarva, akaratlanul elkezdett máshoz vonzódni? Esetleg a másikat is megszerette? (nem feltétlen csalta meg az elsőt)

Figyelt kérdés
Miért van ez? Mi lehet ilyenkor tenni?

2014. ápr. 22. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez minden kapcsolatban előfordul... ...semmi különös nincs benne, monthatin természetes... :-)
2014. ápr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én követtem már el olyan hibát, hogy bár érzelmekkel fűződtem egy pasihoz, de nem voltam szerelmes, nem csaltam meg soha, olyat nem tudok tenni, de előfordult, mikor volt szabadidőm elmentem szórakozni és összeismerkedtem egy férfival, aki olyanokat tett, hogy meglepetésből meglátogatott, nagyon humoros volt, nem tűnt el a mosoly az arcomról, de visszautasítottam és az elsőnél maradtam. És igen hiba volt, mert ezután is hiába adtam esélyt magamnak, hogy egy nagyon jószívű ember mellett legyek, a szerelem nem alakult ki, és csak egyre nehezebb lett a kapcsolatban megmaradni. Örültem, hogy végre van egy normális párom, de nem működött, amin ő nevetett én nem, amin én ő nem, nem hallgatott meg, én félreértettem őt. Nem volt értelme tovább folytatni.
2014. ápr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Döntsd el melyikkel lennél szívesebben,s válaszd azt....
2014. ápr. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!